Vzpomínáte na Drtivou porážku? Jeden ze soutěžících na place zemřel

Vzpomínáte na Drtivou porážku? Jeden ze soutěžících na place zemřel
Již od roku 2008 se na televizních obrazovkách po celém světe objevuje soutěžní pořad Wipeout. Překážková dráha jen pro ty nejotrlejší s sebou přinesla mnoho zranění a již podruhé došlo k úmrtí.

Možná i vy sedáváte u televizních obrazovek fascinováni americkými příznivci extrémních sportů, kteří se rozhodli v co nejrychlejším čase zdolat šílenou dráhu. V současnosti probíhá natáčení již sedmé série, která s sebou bohužel přinesla neblahý incident. K nehodě došlo ve středu 18. listopadu a informace okamžitě obletěla všechna americká média. Paradoxní ale je, že k úmrtí nedošlo při absolvování žádné z překážek, ani na dráze samotné, nýbrž až poté, co soutěžící doběhl. 

Čtěte také: Co všechno je možné prodat aneb vítejte u Mistrů zastavárny

Jeden ze soutěžících po svém výkonu začal pociťovat bolest na hrudi, kterou následovala zástava srdce. Okamžitě se ho ujali tamní zdravotníci a byl převezen do nemocnice, kde se ho již bohužel nepodařilo zachránit. Proti takovým incidentům se produkce snaží maximálně chránit. Soutěžící musí před účastí podstoupit lékařské prohlídky a nastoupit smí pouze v případě, že nebylo shlédáno žádné riziko selhání organismu. Během natáčení této sezóny jsou navíc soutěžící i štáb povinni podstoupit testy na Covid-19. 

Čtěte také: Ty největší bizarnosti, které jste mohli vidět ve Výměně manželek

Přesto je to již podruhé co se soutěž nedokázala zdravotním komplikacím vyvarovat. Poprvé se tak stalo teprve v raných epizodách, kdy jednoho ze soutěžících postihla mozková příhoda. 

Čtěte také: Zlatá maska: Proč se v Česku světový projekt neujal

Produkce se pochopitelně snaží veškeré informace ututlat, veřejně ale vyjádřila soustrast pozůstalé rodině. „Jsme zdrceni ze zprávy o jeho smrti. Hluboce soucítíme s rodinou,“ sdělil mluvčí televizní stanice TBS. Ta nové díly nabídne již v příštím roce. Do trojice moderátorů jsou tentokrát obsazeni wrestler John Cena, známá americká bavička Nicole Byer a modelka Camille Kostek.