Výměna manželek a nové osudy rodin se vrací. Středeční epizoda bude plná slz a cigaretového kouře

Výměna manželek a nové osudy rodin se vrací. Středeční epizoda bude plná slz a cigaretového kouře
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Temperamentní Nikol zamíří z Velvar do malého domku v obci Koberovy do rodiny s pohodlným životním stylem. Na druhou stranu poputuje Martina do domácnosti v udržovaném domě s více dětmi. Nikola chápe situaci už v okamžiku, kdy vystoupí z auta a vidí skládku hned u domu.

První rodina žije v obci Koberovy poblíž Turnova. Pronajímá si starší domek, který postupně opravuje. Vše nepotřebné hromadí venku u domu. Martině je 44 let a v době natáčení je bez práce. Její muž Honza (40) je na úřadu práce. Zjevně tedy času mají oba na rozdávání a problém ohledně vzhledu domu a vedení domácnosti bude jinde. Pár má spolu pětiletého syna Dádu. Rodinu do pořadu přihlásila Martina a doufá, že desetidenní odloučení bude Honzovi ku prospěchu. Chtěla by, aby si začal více všímat prací, které je potřeba udělat. Oba partneři mají pocit, že jejich vztah stagnuje. Hanza asi nebude aspirovat na pracanta roku a Martina není schopná ho motivovat. Co asi celé dny dělají?

Druhá rodina žije ve velkém pronajatém bytě ve Velvarech. Nikol je 48 let a je OSVČ. Její partner Martin (45) se živí jako autoklempíř. Spolu vychovávají děti Tadeáše (18), Viktorii (16) a Mikuláše (9). Dvě starší děti má Nikol z předchozích vztahů. Do pořadu rodinu přihlásila Nikol, aby její manžel poznal, že existují i horší ženy. Nikol je žárlivá a vadí jí, že Martin se otočí za každou ženskou. Během pobytu s náhradním manželem ji však zlozvyky partnera budou připadat jako drobné a roztomilé nedostatky. Asi by neměnila.

Nikol chtěla do baráčku, ale když vidí, v jakém stavu je dům, do kterého se na deset dní nastěhuje, neví, zda se má smát, nebo brečet. Byt i prádlo jí přijde zakouřené a podivuje se nad akty Martiny na zdi obývacího pokoje. Hned druhý den se Nikol pustí do generálního úklidu. Do práce zapojí i Honzu. Podaří se jí ho vytáhnout na výlet na rozhlednu. Při rozhovoru zjistí, že Honza byl za podvod půl roku ve vězení. Velkým tématem bude i špatný zdravotní stav psa, o kterého se rodina stará.  

Martina svůj nový domov shledává podobný tomu, odkud přijela. Moc se jí líbí. Je nadšená, že ji Martin vezme na procházku se psy. Hodně spolu probírají vztahy. Martina oceňuje, že Martin nedělá rozdíly mezi dětmi. Postupně si uvědomuje, že její pravá domácnost příliš nefunguje. Martin si prožije krizovou chvíli, když Mikuláš onemocní. Má pocit, že nová náhradní manželka se o něj moc nepostará. Nikol mu hrozně chybí, a to netuší, v jakém pekle se ocitla.

Zdroje článku:
  • Press kit TV Nova,
  • Autorský text