Ulice: Kryštof podrobí Karlu výslechu a Magdin sen o společném bydlení se rozplyne

Ulice: Kryštof podrobí Karlu výslechu a Magdin sen o společném bydlení se rozplyne
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Aby se vyrovnal s Karlinou nevěrou, potřebuje Kryštof znát podrobnosti. Manželka mu je ale nedokáže dát. Kvůli nevěře se trápí i Bára. Rozhodne se s tím však skoncovat a jít radši na vysokou. Magda se Prokopovi pokusí vysvětlit, proč je pro ni společné bydlení tak důležité. Marně.

Magda a Prokop se opět chytnou kvůli bydlení

Magda touží po něčem víc, než je nezávazné randění. Chce s Prokopem sdílet každodenní starosti a hádat se o maličkostech, jako třeba proč nechává někde povalovat ponožky. Zkrátka touží po běžném partnerském životě v jednom společném bytě. Otík jí rozumí a věří, že Prokop k tomu časem dospěje. Nejspíš se jen obává závazku a přílišných změn.

Zdá se ale, že Prokop vnímá situaci ještě trochu jinak. Popře, že by se bál. Prostě nechce něco dělat jenom proto, že to tak dělají ostatní. Nekonvenční styl a vlastní prostor mu plně vyhovují. Otík se ho pokusí přivést k rozumu, ale Prokop trvá na svém. Věří, že Magda začala takhle blbnout kvůli Mirkově svatbě. Až se z ní vzpamatuje, budou mít zase spokojený vztah ve dvou bytech. Abyste se nepletl, vážený…

Milošek s Vojtou uzavře výhodný obchod

Milošek si dnes bude hrát u Vojty. Krátce po příchodu začne básnit o parádní, ale drahé herní konzoli, na kterou si už začal poctivě šetřit. Zmíní také, že jeden spolužák dostal za vysvědčení vcelku štědrou odměnu, snad proto, že se jeho rodiče rozvádějí. To asi skončí v dětském domově. Taková teorie Vojtu právem rozhodí. Nerad by skončil stejně…

Pak Miloškovi ukáže, kolik peněz dostal od babičky s dědou. Z obálky vykukuje neuvěřitelných deset tisíc korun! Nikdo ještě nepřišel na to, že se Luboš včera spletl a prohodil obálku s Vojtovou odměnou za tu, v níž byla splátka pro Karlu a Kryštofa. Takže Milošek teď může krásně využít příležitosti a domluvit se s Vojtou, že mu za devět tisíc prodá svou starou konzoli. Tak získá peníze na nákup nové.

Kvůli Márovým otázkám se Karla rozpláče

Kryštof přizná Tonymu, že s Karlou uvažují o rozvodu. Kamarád mu klade na srdce, aby před jakýmkoli unáhleným rozhodnutím zjistil, jak vážné Karlino provinění bylo. Možná ta nevěra nebyla až tak hrozná, jak si ji Kryštof představuje.

Večer tedy Mára vytasí na manželku pěkně nepříjemné otázky. Proč ho podvedla? Co jí doma chybělo? Byl její vztah s Jakubem o lásce? Nebo jen o sexu? Byl lepší než Kryštof? Není divu, že mu Karla odmítne podrobně odpovědět a rozbrečí se.

Utrápená Bára půjde studovat

Iva s Bárou si dělají starosti o Žofku, jejíž jméno se před Michalem zdráhají vyslovit. Když mladík vejde do místnosti, podezřele ztichnou. Michala napadne, že je to kvůli Bářinu včerejšímu trápení, a svěří se mámě s tím, že sestru slyšel plakat. Iva se na to Báry opatrně zeptá a z ní vyleze, že zahlédla Frantu a Skyler. Zabolelo ji, jak šťastně spolu vypadali. Myslela si, že s tímhle klukem stráví zbytek života, a zatím ho klofla tahle příšerná… Škoda mluvit. Alespoň teď Bára může jít na vysokou a věnovat čas jen studiu, aniž by se musela ohlížet na přítele.

Bára na vysokou původně nechtěla. Teď je vše jinak. Zdroj: TV Nova
Zdroj článku:
  • Autorský text