Koho z Ulice by si letos měl odnést čert? Skyler je hlavní adeptka na postavu, kterou by měl vzít čert s sebou do pekla

Koho z Ulice by si letos měl odnést čert? Skyler je hlavní adeptka na postavu, kterou by měl vzít čert s sebou do pekla
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Čert se letos určitě nevyhne ani Ulici. Ani tento rok totiž nebyly všechny postavy v seriálu hodné, a proto je jeho návštěva nutná. Tak kdo letos určitě patří do pekla? Za své poslední hříchy by to měla slíznout mrcha Skyler. Spolu s ní se v pekle bude smažit také Franta a z fleku se k nim může přidat také Karla. Kdo ještě letos dostane uhlí?

Skyler patří do pekla 

Za to, jak se chová a za nezvládnuté mateřské schopnosti si letos Skyler balíček s ovocem a sladkostmi určitě nezaslouží. Na její listině hříchů visí hned několik prohřešků, z nich největším a nejaktuálnějším je nevěra s Frantou. Jak tohle mohla kámošce Báře udělat? Jak Eva Knoblochová Aničce dobře řekla, mrcha Skyler už od začátku dobře věděla, co dělá.

Zatímco tedy Franta s nevěrou nepočítal, u Skyler to vyšlo na sto procent. Nevěra s Frantou však není jejím jediným hříchem. Selhala totiž i jako matka. Klidně nechala své rodiče, ať si jejího malého Chrise odvezou zpátky do Amsterdamu. No řekněte, která matka tohle udělá? Kdyby ke svému mateřství přistupovala už od začátku zodpovědně, měl by k ní její malý Chris úplně jiný vztah. Uhlí si ostatně zaslouží i kvůli tomu, jak se teď chová k Frantovi. Místo, aby mu dala pokoj a klidila se z cesty, teď Frantu vydírá a hodlá mu zkazit vztah. 

Skyler je hlavní adeptka na postavu, kterou může vzít čert s sebou do pekla. V Ulici bezesporu zlobí nejvíce ze všech. A ještě má o sobě nejspíš to nejlepší mínění. Zase s Frantou tvořit rodinu, to by byl pro Christiánka ten nejlepší vánoční dárek.”

Karla dělá co může, aby její hříchy čerti nevycítili 

Kdyby čerti chodili o půl roku dříve, v čertově pytli by zaručeně skončila Karla. Ta ještě před prázdninami byla rozhodnutá, že Máru s dětmi opustí a rozbije domácí pohodu. Jenže pak přišla na to, jak to celé bere Jakub Štěpánek a couvla. Chvilku se zdálo, že nevěru ustojí a nikdo se o ní nedozví. Pak jí ale Štěpánek začal vydírat a ona musela s pravdou ven. Potom to zase vypadalo na rozvod. Ale díky dopisu pro Ježíška, který napsal Vojta, to teď vypadá, že se přece jen budou snažit obnovit rodinnou pohodu. To by byla škoda, kdyby si ji teď odnesl čert, viďte? 

Do pekla patří i Vilma Nyklová a možná trošku i Vendula 

Uhlí do punčochy se chystá i pro klepnu Vilmu Nyklovou, která si nechce dát pokoj a věčně synovi brání ve štěstí. Místo, aby ho nechala žít svůj život a ponechala si maximálně roli babičky, neustále synovi mluví do života. A to se zkrátka nedělá. Ono v pekle by ji naučili, co se patří a sluší. Čertovské bububu si zaslouží i Vendula, která v poslední době velmi nápadně pokukuje po Jirkovi Hložánkovi. A možná by vedle Venduly mohli čerti navštívit i Evu. Ta se rozhodla sama sebe pasovat na ženu v domácnosti a Milošovi to jen oznámila. Také utrácí více než loni a nosánek nosí kapánek nahoru. 

Zdroj článku:
  • Autorský text