Survivor Česko & Slovensko: Sedmilhářka ani pláčem na kmenové radě ostatní neobměkčila, peklo ale na Lovce ještě čeká

Survivor Česko & Slovensko: Sedmilhářka ani pláčem na kmenové radě ostatní neobměkčila, peklo ale na Lovce ještě čeká
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
47. den zatím nepřinesl žádné dramatické události. Všichni vypadají v pohodě a letos jim nějak chybí náznak divokosti, který byl už u soutěžících v minulých ročnících znát. Jack samozřejmě musel na lékařskou kontrolu zrovna v den, kdy byl souboj o kmenovou imunitu. Nikomu to nepřišlo divné.

U Lovců

Pirát si pochvaluje, jak mu Jack dobře slouží. Ten ve snaze zalíbit se mu, se rozhodl dát mu nalezenou polovinu imunity. Také mu slíbil, že když bude hlasovat o vítězi, dá mu svůj hlas. O něco později to slíbil také Mikýřovi, tak je asi jasné, jak vážně to myslí. Štáb se asi trochu zastyděl, že připravil Lovce o skrytou imunitu, takže když Pirát úplně náhodou bloudil v noci lesem, našel další skrytou imunitu, a to dokonce celou. Škoda, že také neposlali do lesa Nikolu, která o svoji polovinu imunity přišla.

U Titánů

Yenifer si minule stěžovala, že její herní výhodu všichni považují za svou, a tak o ní ještě řekla Bandurkovi, který o ní nevěděl. Ona sama už by ji ráda použila, protože si ji nechce odvést domů na památku, ale vždy se najde u Titánů někdo, kdo chce souboj férově odehrát a nepustit vítězství jen proto, aby mohli Lovce zaskočit. A Yeny se řídí hlasem kmene.

Souboj o kmenovou a individuální imunitu

V prvním souboji se soutěžilo ve vodě a ve finále dvojice z každého kmene složitým manévrem musela dostat čtyři míčky do branek. Lovci nasadili do závěru Mikýře a Nikolu, což nebyla nejlepší volba, protože nervózní Mikýř na Nikolu řval a není divu, že ji to rozhodilo tak, že se na hru nesoustředila. To, že se nakonec omluvil, už na výsledku nic nezměnilo.

Souboj o individuální imunitu byl pro poslední trojici hodně vyrovnaný a jen o několik sekund udržel svou věž na tyči nejdéle Mikýř.

Nikola
Nikola | Zdroj: TV Nova

Debaty o kmenové radě u Lovců

Nikola byla po nevydařeném souboji zdrcená. Nebylo to poprvé, co se jí závěr nepovedl a už získala pocit, že se jí kmen bude chtít zbavit. Bála se však zbytečně a nikdo její jméno nezmínil.

Mikýř debatoval s Radkem a Jackem, že se zbaví Veroniky. Mikýř ještě netuší, že Jack slíbil věrnost až do konce věků Pirátovi, a tak má za to, že je to jeho „bílý kůň“. Sice se občas pohádají, ale to je asi součástí show. Trojice se nezapomněla mužně pochválit, jak jsou dobří a jak jim ta domluva pěkně jde.

Také se domluvilo, že hlasovat se bude pro Radka, Jediný Jack se vzbouřil, že Jacka psát nebude, protože zřejmě i jemu slíbil věrnost až za hrob. Podivná strategie mu zatím vychází.

Veronice bylo jasné, že přišel její čas. Chtěla ještě zapůsobit na Jacka, ale ten z ní byl už tak vynervovaný, že zapomněl i těch pár slovíček, co umí česky. Veronika nepochodila ani u Mikýře, který ji alespoň na rovinu řekl, jak se věci mají. V noci potom Veronika pobíhala po okolí a hledala imunitu, ale marně.

Na kmenové radě

Jack se několik minut chválil, jak se změnil a jak je teď oblíbený a užitečný, hodně dlouho debatoval o lhaní. Samozřejmě i Radek musel dostat slovo, aby znovu všem připomněl, jak daleko dopředu už má hru promyšlenou. Možná už dokonce ví, že vyhraje a za co utratí finanční odměnu. Když se dostala ke slovu Veronika, neudržela slzy. Sebelítost z ní doslova stříkala. Opět se vžila do role holčičky, která všechno poplete.

Na názorech ostatních Lovců už nic nezměnila. Radek byl podle plánu vyhlasovaný kmenem a nebylo to pro něj žádným překvapením. Mikýř s ním poslal do duelu Veroniku.

Zdroje článku: