Hvězda seriálu Ulice stojí před nelehkým rozhodnutím: zvítězí láska a rodina, nebo pocit křivdy?

Hvězda seriálu Ulice stojí před nelehkým rozhodnutím: zvítězí láska a rodina, nebo pocit křivdy?
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Jejich vztah a svou lásku by pro něj obětovala jen proto, aby mohl mít dítě. Dlouho se jim nedařilo založit vlastní rodinu, a tak mu již ze zoufalství navrhla, aby si našel jinou ženu, se kterou se jí potomek povede. Nakonec se s ním ale nerozešla, protože se rozhodli bojovat dál a krizi zažehnali. Ze dvou lidí sdílejících společný život se nakonec stali čtyři a vznikla krásná, fungující rodina. Vše bylo zalité sluncem, dokud Mára všechno úplně nezničil.

Karla si vážně pohrává s myšlenkou, že se s Kryštofem nechá rozvést, protože chce bránit svoje děti. Ztratil všechnu její důvěru, zklamal ji a co je nejhorší, celou dobu jí lhal. Před oltářem si slíbili, že spolu budou v dobrém i ve zlém, budou sdílet radosti, ale i strasti. Do velkých strastí se Kryštof svou vlastní vinou dostal a myslel si, že našel skvělé řešení, jak se zbavit svých dluhů. Jen o tom řešení neřekl Karle, která by mu ho jistě jako policistka nejen vymluvila, ale rovnou zakázala. Mára se bohužel zapletl s policií a teď čelí obvinění a, vlastně zaslouženému, trestu. Pod lampou je vždy největší tma, a tak i Karla, jinak bystrá a důvtipná vyšetřovatelka, nic nepoznala. I přes všechno to rozčarování a potupnou situaci, kdy u jejich dveří zazvonili policisté, její kolegové, a Máru odvedli, se mu snaží pomoct. Nejen tak, že mu radí, jak má dále spolupracovat s policií, ale navíc žadoní u Tonyho, aby ho vzal zpět jako taxikáře. Bohužel už mu nikdo, ani jeho nejlepší přítel a bývalý trestanec, nevěří. Nikdo, až na Bruna, Karly bratra. Zastává se ho a přesvědčuje ji, aby mu dala ještě šanci. Věří v jeho snahu a nápravu.

Pod lampou je vždy největší tma.

Karla ale přemýšlí o rozvodu. Přinutí ji nakonec její mateřský pud a přetrvávající láska zachovat úplnou rodinu i přesto, že její manžel naprosto selhal, nebo zvítězí čest, zloba a hrdost a požádá o rozvod? 

Zdroj: