Problémové celebrity aneb komu skandální chování zničilo kariéru
Foto: www.shutterstock.com

Problémové celebrity aneb komu skandální chování zničilo kariéru

Problémové celebrity aneb komu skandální chování zničilo kariéru Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Když jste celebrita, máte slávu i peníze a jste dost oblíbení. Chcete si tak užívat života. Někdy se to ale ale trochu vymkne z rukou. Komu ze slavných skandály zničily kariéru?


Charlie Sheen

Hvězda sitcomu Dva a půl chlapa pravděpodobně nemusela svou roli průšviháře Charlieho zase tak moc hrát.

Z úspěšného seriálu byl herec nakonec odejit kvůli svým problémům s drogami. Jeho postelí prošla řada žen včetně profesionálních pornohereček. V roce 2015 herec způsobil poprask, když přiznal, že je HIV pozitivní, což prý navíc četnému zástupu milenek tajil.

I když mu skandály značně pošramotily pověst a filmové produkce od něj houfně dávaly ruce pryč, herec se údajně rozhodl dát se znovu dohromady. Se svými závislostmi měl skoncovat již před několika měsíci a podle posledních zpráv se vzdal drog i alkoholu.

Paz de la Huerta

Americká herečka si zahrála v řadě snímků. Do její filmografie patří počiny jako Dlouhá cesta či Nelítostná rasa.

Kariéru mladé herečky však pošramotily bouřlivé večírky, kde nechyběly litry alkoholu a rvačky. Mluvilo se navíc o tom, že problémová hvězda má sebevražedné tendence.

V poslední době se o ní hovoří především v souvislosti s hnutím Me Too, herečka se přidala k hvězdám, které obvinily Harveyho Weinsteina, který ji měl znásilnit. Herečka si navíc stěžovala, že Weinstein proti ní zároveň vedl štvavou kampaň, která měla poškodit její kariéru a připravila ji o role.

Yvetta Kornová

V dětství měla našlápnuto k hvězdné kariéře a byla považována za velký talent. Teprve dvanáctiletá dívenka se poprvé objevila ve filmu Přijela k nám pouť. Už jako studentka konzervatoře zaujala také ve snímku Housata.

Právě filmové prostředí však bylo tím, které se jí stalo osudné. Všudypřítomnému alkoholu nedokázala mladá herečka odolat a propadla se do závislosti. K alkoholu se později přidaly i drogy. Šanci dal herečce režisér Tomáš Magnusek.

V roce 2013 už si ji vybral do svého seriálu Stopy života. Tehdy se Yvetta z osidel alkoholu vymanit nedokázala, Tomáš Magnusek však herečce dal opět šanci ve svém novém filmu Stáří není pro sraby, jehož premiéra by se měla odehrát příští rok.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy