Postavy ze seriálu Ulice: na které jsme už zapomněli?
Foto: Pavel Gwužď / Nextfoto

Postavy ze seriálu Ulice: na které jsme už zapomněli?

Denní nekonečný seriál, u nás první a zatím jediný. Na televizních obrazovkách ho můžeme sledovat už od roku 2005. Seriál spadající do žánru mýdlové opery má více než 4 tisíce dílů, ale diváky stále neomrzel. Vystřídalo se v něm několik hereček a herců, stále nová jména, na které postavy už jsme zapomněli?

Jordánovi

Šťastná rodinka – Tomáš s Barborou a jejich děti Matěj a Tereza. Dvojčata, která si snad zapamatoval každý fanoušek tohoto seriálu. Společně studovali na gymnáziu, Matěj nastoupil na vysokou školu, začal studovat přírodní vědy. Později ale rozjel e-shop se sportovním oblečením a odjel pracovně do Kanady. Tereza se stala učitelkou českého jazyka, začala chodit s otcem své žákyně Romanem Šámalem, v roce 2018 si vzala kolegu Davida Kučeru, za kterým se odstěhovala do Rakouska. Tomáš Jordán je jediný člen rodiny, kterého v Ulici můžeme potkávat i dnes. Nedávno se musel dívat na to, jak jeho přítelkyně, Zdena Procházková, podstupuje asistovanou sebevraždu.

Boháčovi

Někteří z nás si možná vybavují Petra Boháče, ředitele zaniklé společnosti Království hraček. V roce 2007 ho srazilo auto, které řídila jeho bývalá žena Eva. Údajně ho chtěla opravdu zabít, proto skončila v psychiatrické léčebně. Společně vychovávali dceru Anežku.

Farští

Oldřich, Jitka a sestry Monika a Lída. Oldřich byl majitelem fitness centra, živil se jako osobní trenér. Několikrát svou manželku Jitku podvedl, která ho však vzala na milost. Monika se účastnila humanitární mise v Ugandě, spolu s Kryštofem Marečkem vlastnili bar Coolna. Lída studovala psychologii, kde se seznámila se svým budoucím manželem, se kterým měla dceru Elišku. Život Jitky Farské můžeme sledovat i dnes.

Adriana Pešková

Bydlela u pana Peška, dlouho své matce nemohla odpustit, že ji opustila. Nakonec se vše ale vysvětlilo a dámy se usmířily. Po tomto sblížení se Adriana snažila najít svého otce, kterým byl Evžen Šmýd, vyléčený alkoholik. Pracovně odjela do Austrálie, kde zůstala a narodila se jí dcera Klára.

Vzpomínat můžeme i na další postavy – profesorku Miriam Hejlová, kterou ztvárnila Hana Maciuchová, nebo na jejího syna, truhláře Jaroslava Hejla. Někteří vzpomínají také na rodinu Stránských, Pavlicových, Maléřových nebo Hložánkových.

 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy