Ordinace v růžové zahradě 2: Eva odhazuje zábrany a vrhá se na Broučka, Radka se Zitou mají hodně velký průšvih

Ordinace v růžové zahradě 2: Eva odhazuje zábrany a vrhá se na Broučka, Radka se Zitou mají hodně velký průšvih
Kamenická nemocnice je vzhůru nohama. Renner sice pád přežil, ale na následky zranění způsobené pádem zemřel. Jenže nezůstalo bez povšimnutí, že právě v den pádu se vrátil Vojta do práce a v nemocnici se pohybovala i Radka.

Zita se chce jít přiznat na policii, jenže Radka je proti. Už má svou zkušenost, že jí nikdo nevěřil, a je přesvědčená o tom, že by to tak dopadlo znovu.

Situace se komplikuje v okamžiku, kdy se do vyšetřování vnutí policistka, která vyšetřovala Radčino znásilnění. Ta má hned jasno a vypadá to, že pro Radku opět nastanou zlé časy.

Vilík je smutný z toho, že Eva je opět udobřená s Jáchymem, a jeho zamilovanost je tak zřejmá, že si jí všimne i Švarc. A ten je se vším hned hotov, proto Vilíkovi vysype, že Jáchym rozhodně se zálety neskončil, protože ho slyšel, jak si domlouvá s nějakou ženou schůzku.

Vilík nemá asi co jiného na práci, a tak odpoledne Jáchyma sleduje. Vidí ho, jak bere ženu do vozu a odjíždí. Když se za ním vydá, skončí v zahradě domu a přes okno pořídí pár fotek Kaliny a „údajné milenky“. Jenže Kalina si jel obhlédnout dům, který by mohli s Evou koupit, což samozřejmě Vilík netuší.

Když v práci Eva přijde a omluví se mu, začne Jáchyma zase chválit a bolavé srdce zamilovaného sanitáře je silnější než rozum, takže jí ukáže fotografie Jáchyma s cizí ženskou. Když jí večer manžel doma tvrdí, že byl u sestry, už ví, že lže a odchází za Vilíkem. Ten je doma sám a Eva se na něj bez zábran vrhá.

Alenu čeká bolestivé zjištění. Na vyšetření doktor zjistí, že dítěti nebije srdce a rovnou Alenu objedná na zákrok. Ta je smutná dvojnásob, protože Ondra podle ní utekl od zodpovědnosti.

Mladý medik zatím podstupuje vyšetření na onkologii v Hradci. Když mu Alena nebere telefon, rozhodne se na revers odejít a vše jí vysvětlit. Ta ho ale nepustí ke slovu, řekne mu, jak se věci mají s těhotenstvím a vyhazuje ho. Plná emocí a hormonů si neuvědomuje, že není jediná, kdo má problém.

Jsou vůbec schopní se ti dva domluvit?

Zdroj článku: