Kristen Stewart si zahraje princeznu Dianu v novém filmu
Foto: www.shutterstock.com

Kristen Stewart si zahraje princeznu Dianu v novém filmu

Kristen Stewart si zahraje princeznu Dianu v novém filmu Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Kristen Stewart, hvězda známá z upírské ságy, si zahraje roli tragicky zesnulé princezny Diany. Nový film o princezně z Walesu, označované také královnou lidských srdcí, bude mít název „Spencer“, podle Dianina dívčího příjmení. Podívejte se na detaily o filmu, které již stihly uniknout.


Drama Spencer se zaměří na období na začátku 90. let, během nějž se Diana rozhodla rozloučit s princem Charlesem.

Režisérem filmu je Pablo Larrain a za scénář je zodpovědný Steven Knight. Zahájení natáčení se očekává na začátku roku 2021.

Film zpracovává příběh princezny Diany během jejích posledních vánočních svátků v domě Windsoru v Sandringhamu. Diana Frances Spencer a princ Charles byli manželé od roku 1981. Vztahy na královském dvoře byly napjaté kvůli četným neshodám a mimomanželským záležitostem. V roce 1992 se manželé rozešli a manželství skončilo definitivně rozvodem v roce 1996.

Kristen Stewart se proslavila rolí Belly v pětidílné sáze Stmívání natočené podle knih Stephenie Meyerové.

Princezna Diana, rozená Spencerová, se narodila 1. července 1961 v Sandringhamu. Zemřela 31. srpna 1997 v důsledku autonehody v Paříži. Jejími syny jsou princ William a princ Harry.

Lady Diana se setkala se svým manželem, princem Charlesem, díky své starší sestře. Jejich vztah sledovala britská média téměř od začátku.

V roce 1981 byla Diana provdána za o 13 let staršího prince Charlese. Asi 700 milionů lidí na celém světě sledovalo její svatbu s nástupcem britského trůnu a na slavnostním ceremoniálu bylo 3 500 hostů.

Rok po svatbě porodila princezna Diana syna Williama a o dva roky později syna Harryho. Již tehdy však začaly první problémy. Princezna Diana trpěla bulimií a poporodní depresí. Její vztah s princem Charlesem se pomalu začal rozpadat.

V roce 1996 se manželé rozvedli. I tak ale Diana nadále zůstala v centru dění a účastnila se veřejného života. Po rozvodu média bedlivě sledovala její další dva románky – s kardiologem Hasnatem Khanem a synem egyptského miliardáře Dodim Al-Fayeda.

Princezna Diana zemřela 31. srpna 1997 ve 4:00 v nemocnici v Paříži. O pár hodin dříve, po večeři s Dodim Al-Fayedem v hotelu Ritz, odjížděli z hotelu černým Mercedesem, aby se vyhnuli mediálnímu útoku. Tato cesta se však stala Dianě osudnou.

U filmových hvězd nebývá o novinky nouze. O Kristen Stewart toto platí dvojnásob. Ať už se jedná o vztahové skandály, změnu orientace, účesu či výstředního outfitu, tato herečka je stále samé překvapení.

Režisér Pablo Larrain tuto osobností i vizáží výraznou herečku obsadil do role princezny Diany ve svém novém filmu. Tak snad nebudou fanoušci Lady Diany zklamáni.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy