P. S. Miluji Tě: Jeden z nejdojemnějších snímků se dočká pokračování

P. S. Miluji Tě: Jeden z nejdojemnějších snímků se dočká pokračování
P. S. Miluji Tě: Jeden z nejdojemnějších snímků se dočká pokračování Další fotografie v galerii >
Foto: Everett Collection / Shutterstock.com
Film P.S. Miluji Tě bývá označován za jeden z nejdojemnějších filmů, který v posledních dvou dekádách vznikl. Teď by se měl dokonce dočkat pokračování. O čem bude?

Láska, kterou nezlomí ani smrt

Původní snímek vznikl v roce 2007. Vypráví zdánlivě všední příběh: Gerry a Holly jsou manželé a milují se. Jejich lásku však nečekaně brzy ukončí Gerryho smrt. Je mu diagnostikována rakovina, které nakonec podlehne.

Gerry si je vědom, že už mu příliš času nezbývá. Dokáže však z posledních sil plánovat. Aby své ženě pomohl se s nastalou tragédií vyrovnat, přichystá pro ni ještě před svou smrtí překvapení v podobě dopisů, které pak postupně dostává.

Ty mají osamocené a smutné Holly nejen dokázat, jak moc ji její manžel miloval, ale také ji přimět najít znovu sebe samotnou a začít zase žít, ačkoli už bez něj. Ostatně nikdo Holly neznal tak dobře jako její milovaný Gerry. Kdo jiný by tedy měl být lepším průvodcem v jejím zármutku a kdo jiný by jí měl pomoci vyrovnat se se ztrátou než právě on?

Příběh, ve kterém nechybí láska, odpuštění, dojal diváky na celém světě. Mezi ústřední dvojicí v podání Hillary Swank a Geralda Butlera panovala uvěřitelná chemie.

Chystá se pokračování romantického hitu

Tvůrci se teď rozhodli úspěšný filmový hit oživit. Autorka knižní předlohy k původnímu filmu Cecelie Ahern napsala pokračování a udělila práva k natáčení. Hillary Swank už také oficiálně potvrdila, že se ke své slavné roli vrátí.

Jestli si v novince, která přichází mezi fanoušky po dlouhých 13 letech, zahraje i Gerald Butler, o tom se dosud jen spekuluje. Většina příznivců původního filmu by si to bezpochyby přála.

Film s názvem Postscript naváže na původní děj: Holly o svém životním osudu na popud své sestry má vyprávět v jejím podcastu. Ačkoli toto gesto může pomoci všem, kteří se ocitli ve stejné situaci jako ona, Holly váhá. Po sedmi letech už je její život jiný a ona se nechce vracet ke své minulosti, která pro ni byla příliš bolestivá.

Zdá se, že v chystané filmové novince opět nebude nouze o emoce a dojetí. Oficiální datum premiéry zatím není známo.