Drbárna ze ZOO: Konečně se dočkáme návratu Petra s rodinkou. Otázkou je, jak to asi zamíchá se vztahy

Drbárna ze ZOO: Konečně se dočkáme návratu Petra s rodinkou. Otázkou je, jak to asi zamíchá se vztahy
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Na konci dubna a v prvních epizodách v květnu se přihodí mnoho novinek. Exekutor a lichvář Hrubý bude mít novou kořist a nehodlá se jí vzdát. Naštěstí je v ZOO Sid, která se pokusí vše zachránit. A v životě Viky se objevuje Petr a rozhodně se jí nebude vyhýbat.

Kolman ve spárech lichváře

Franta Kolman by rád dopřál Sylvě dovolenou snů, jenže zvolí hodně nešťastný způsob – naletí na lákavou nabídku Hrubého. Matematika asi nebyla ve škole jeho nejlepší disciplínou, jinak by si nepůjčoval na tak zvrácený úrok. O úmyslech Fandy se dozví Sid a má v plánu to zbrklému Fandovi rozmluvit. Jenže když se Fanda pro něco nadchne, není s ním řeč.

Petr s přítelkyní
Petr s přítelkyní | Zdroj: FTV Prima

Ve městě se objevuje Petr a na Filipův vkus se až moc točí kolem Viky. On z toho není moc nadšený. Naštěstí Petr zase zmizí. Rozladěná nebude jen Viky, ale i její přítel.

Albertovo zlomené srdce

Albert nikdy nevěřil tomu, že by se dokázal trápit kvůli ženě. Jenže Kristýna ho prostě dostala. Dlouhé námluvy, které musel Albert přežít, nakonec měly za následek, že ze sázky bylo opravdové zamilování. Jenže ani po usilovném vysvětlování se Albertovi už nepodaří Kristýnu donutit, aby mu věřila a dala další šanci.

Svůj první krach, kdy rozchod nebyl z jeho strany, ponese hodně špatně. Ani snaha matky, která se ho snaží rozptýlit, nebude mít moc velký úspěch. Přece jen, pro Alberta to byl první vztah, který prožíval opravdově, a první zklamání v lásce zabolí každého.

Vyhoví nakonec matce a začne randit. Z počátku to bude katastrofa, ale nakonec se stane něco překvapivého.

Marka čekají velké změny

Marka čeká v životě velká změna. Musí přestěhovat bar do nových prostor. Neustálý prudič Kamil nakonec poslouží k tomu, že Marek odhodí pohodlnost a najde v sobě odhodlání, se kterým bude chtít v nové situaci uspět. Má před sebou ale dlouhou a drahou cestu. Úprava prostor bude hodně náročná.

Charlie vyměnil zrzku za zrzku

Dominika
Dominika | Zdroj: FTV Prima

To by ani tak uvážlivý a nedostupný Charlie netušil, že se nakonec kousek po kousku začne s Dominikou sbližovat. Možná si oba hráli na nedostupné jen proto, že namohli najít spřízněnou duši. Dominiku láká matka do zahraničí, ale ona její návrh zatím odmítá. Jednak se chce pomstít Kamilovi, jednak se cítí ve společnosti Charlieho jinak, silná a v bezpečí. Už i Ilonka si na drzou zrzku zvykla.

Návrat Petra

Jednoho dne najde Viky doma Sofii a Bena. Vypadá to, že se Petr s celou rodinou vrátí do Čech. To bude komplikace i pro Charlieho a jeho bydlení.

Filip bude po zprávě o Petrově návratu klidnější než Viky. Půjdou na večeři ve čtyřech, a i když se všichni budou snažit, je jasné, že soužití v rámci jednoho města pro ně nebude snadné. Petr dětem nastíní plány do budoucna a pěkně je tím naštve. Nakonec se do věci vloží také Danuše a dojdou ke smírnému řešení.

Něco takového by nikdo nečekal

Břéťa varuje Charlieho a Dominiku, že starý Ovčík chystá něco z vězení. Jeho prodlouženou rukou má být Kamil. Charlie se rozhodne Dominiku chránit a ona bude na oko dělat, že se jí taková omezení nelíbí. Sama si však musí přiznat, že je ten pocit, že má ochránce, není vůbec špatný.

Zdroje článku:
  • Press kit FTV Prima,
  • Autorský text