AZ-kvíz nabízí příležitosti k duševnímu tréninku, proto je tak oblíbený. Potrénujte v našem kvízu i vy

AZ-kvíz nabízí příležitosti k duševnímu tréninku, proto je tak oblíbený. Potrénujte v našem kvízu i vy
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Televizní soutěž AZ-kvíz nás provází a zásobuje novými vědomostmi už dvacet šest let a stále se do něj hlásí mladá generace, což těší zejména jeho moderátorku Evu Machourkovou. Vy se ovšem nikam hlásit nemusíte, abyste si s námi mohli zahrát malou, zábavnou verzi AZ-kvízu.

Eva Machourková je společně s druhým moderátorem Alešem Zbořilem součástí AZ-kvízu od úplného začátku a překvapivě ji to stále baví. Proč si myslí, že si pořad drží svou popularitu a směle u diváků konkuruje mnohem napínavějším soutěžím, které navíc přinášejí podstatně vyšší výhry?

„Podívejte se třeba na soutěž Chcete být milionářem. To je show, v níž hraje velkou roli napětí spojené s obrovskými částkami peněz. Ale když se nad tím zamyslíte, samotných otázek tam zas tolik nezazní. Čili divák u televize si vlastně nemůže ani moc ‚zahrát‘, ověřit si své vědomosti,“ podotkla během rozhovoru pro magazín Reportér.

V AZ-kvízu si naproti tomu soutěžící i diváci užijí spoustu zapeklitých otázek, při kterých se poučí a zároveň pobaví. Ačkoli se v dnešní době dá všechno snadno dohledat na internetu, lidé mají všeobecný přehled a dopřávají si důležitý duševní trénink, na což je dle moderátorky radost pohledět. Potrénovat si s námi můžete i vy, stačí vyzkoušet náš vlastní AZ-kvíz.

Doufáme, že vás náš kvíz nasytil množstvím nových informací a že se rádi pustíte do dalších záludných otázek. Nejenže se dozvíte něco zajímavého, ale současně se krásně odreagujete po práci.

Zdroj článku: