Zlatá labuť: Mimořádný seriál se s věrnými diváky loučí opravdu stylově

Zlatá labuť: Mimořádný seriál se s věrnými diváky loučí opravdu stylově
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Pokud patříte mezi věrné fanoušky dobového seriálu a navzdory snaze otrávit diváky přesunutím právě vysílané třetí série na pozdější vysílací čas jste zachovali tomuto projektu přízeň, určitě vám neunikla zpráva o netradičním velkém setkání v Praze.

Pro mnoho televizních diváků se stal uplynulý víkend dlouho očekávanou událostí. Sami se mohli přijít podívat na celou řadu herců, kteří se v seriálu objevili. Velké setkání nebylo prvním, nedávno tvůrci nechali fanoušky doslova nahlédnout do atmosféry té doby a otevřeli pro ně ateliéry, kde se natáčelo. O prohlídku „na místě činu“ byl enormní zájem. Možná to přivedlo tvůrce k myšlence, udělat pro fanoušky další setkání a ještě něco navíc k tomu.

Moderátorky celé akce byly vybrány velmi rafinovaně. Kdo by nechtěl vidět Irenu Kučerovou, Antonii Adamovou a Helenu Gruberovou, jak se spolu přátelsky baví a usmívají se na všechny kolem. Ani jedna z nich zrovna v seriálu úsměvy nerozdávala a o nějakém náznaku přátelství nemohla být ani řeč.

Zmíněné trio Kristýna Ryška, Šárka Krausová a Sarah Haváčová nebyly jediné hvězdy, se kterými se bylo možné potkat. Akci podpořila řada dalších herců, například Petr Stach, Natálie Golovchenko, Marta Dancingerová, Ema Businská, Jitka Sedláčková, Beáta Kaňoková, Kamila Trnková, Lucie Štěpánková a další.

Beáta Kaňoková
Beáta Kaňoková | Zdroj: TV Nova

A kdo nažhaveným fanynkám nejvíce chyběl?

Poté, co Šárka Krausová v jednom pořadu slíbila, že se na setkání dostaví i Jaroslav Plesl, pro některé dámy bylo nakonec zklamáním, že si představitele podlého Grubera nemohly prohlédnout pěkně zblízka. Samozřejmě že se komentáře točily i kolem toho, že se bál přijít. Dobře udělal, protože by ho natěšené ženy ušlapaly.

Z postav, které byly nejvíce vyhlížené, se nepřišel podívat ani Adam Vacula. Toho raději přítelkyně odvezla na Slovensko, aby se o něj nemusela s davem fanynek dělit. Velice příjemné bylo pro divačky setkání s Kryštofem Bartošem, kterého právě v seriálu zatklo gestapo jako Martina Kantora, a zvláštně působil herec Petr Stach, představitel ochrnutého Rudolfa, který vypadal velice zdravě.

Petr Stach
Petr Stach | Zdroj: TV Nova

Událost si nenechala ujít ani čerstvá maminka Beáta Kaňoková (seriálová Eva), která se pochlubila i nedávno narozeným potomkem. Na akci byla také Marta Dancingerová, kterou ještě stále v seriálu oplakává jako Báru Adam Vacula (v roli Petra Kučery). Je na místě také připomenout, že Bára nebude čekat s návratem až na poslední epizodu, ale do děje naskočí už teď. Jenže... ani tentokrát to nebude úplně romantické setkání s životní láskou.

Kromě nezapomenutelných zážitků si mohli fanoušci seriálu Zlatá labuť domů odnést i kousek obchodního domu. Výtěžek z prodeje oblečení, doplňků, skleniček, nábytku atd., které se v seriálu objevily, šel na dobrou věc pro děti do dětských domovů.

Zdroje článku:
  • Press kit TV Nova,
  • Autorský text