Vezměte děti do kina na Velké dobrodružství malé pandy (2019). Vaše ratolesti příběh pohltí.
Foto: www.shutterstock.com

Vezměte děti do kina na Velké dobrodružství malé pandy (2019). Vaše ratolesti příběh pohltí.

Koprodukční americko-ruská animovaná komedie pro celou rodinu se v našich kinech objeví s českým dabingem. Vezměte děti s sebou do kina — uvidíte, jak je tento příběh nadchne.

Vezměte děti do kina na Velké dobrodružství malé pandy (2019). Vaše ratolesti příběh pohltí. Další fotografie v galerii >

Co je v zásilce?

Jaké překvapení zjistí velký hnědý medvěd Brum-Brum, který si do té doby žije velmi spokojený život? Co mu v balíku omylem doručí popletený čáp? Jeho překvapení bude obrovské  z balíku totiž vytáhne malou pandu! Sice se jedná o velmi roztomilé zvířátko, ale jak už to tak u mláďat bývá – také hodně pláče a nenechá nikoho chvíli odpočinout. Toto zvíře navíc do Brum-Brumova lesa opravdu nepatří.

S pomocí svých kamarádů si dá medvěd za úkol nalézt pandímu mláděti ten správný domov. Všechny kamarády tak čeká velká a dobrodružná cesta plná nebezpečí, která dokonale prověří sílu jejich přátelství.

Kromě medvěda a pandy se ve filmu objeví i poetický tygr, ukecaný pelikán a ustrašený vlk.

Slavný filmař jako záruka kvality

Dětský divák jistě velmi dobře zná snímky Madagaskar nebo Tlapkovou patrolu. A právě za úspěchem těchto formátů stojí Billy Frolick, scénárista a režisér, který se pustil i do režírování příběhu o malé pandě. Pokud si chcete být jisti, že půjde o kvalitu, toto jméno je jasná záruka.

Velké dobrodružství malé pandy bude v našich kinech od 30. července. Už máte koupené lístky?

DOPORUČUJEME

Novinky