19. sezóna Ulice slibuje nové herecké posily, včetně Lucie Vondráčkové

19. sezóna Ulice slibuje nové herecké posily, včetně Lucie Vondráčkové
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková, divákům známá jako snowboarďačka z komedie Karla Janáka nebo jako Ivanka z trilogie Babovřesky, zasáhne do osudů mnoha postav z Ulice, kam nastoupí hned zkraje nové sezóny.

Lucie Vondráčková se v Ulici objeví už na podzim

Tvůrci Ulice si pro 19. sezónu přichystali řadu překvapení, která nám ale postupně odtajňují, abychom mohli trávit léto v napjatém očekávání a těšit se, jaká dramata jejich plány přinesou. Už tak např. víme, že se do seriálu vrátí dvě oblíbené postavy v podání Jiřího Panznera a Anny Fixové. Sympaťák Eddie Rambousek zřejmě znovu zasáhne do života své někdejší lásky Magdy Procházkové, zatímco Monika Farská by mohla vyhrotit už tak pošramocené vztahy u Marečkových.

Vedle starých známých však do Ulice zamíří i nové hvězdné posily. Jedna z nich se objeví už začátkem podzimu, a sice herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková. Její postava vtrhne do děje poměrně zásadním způsobem a ovlivní osudy hned několika našich oblíbených hrdinů. Kterých? To si zatím tvůrci nechávají pro sebe. Pár zajímavostí nám ale Silvia Klasová, kreativní producentka Ulice, může svěřit už teď:

„Jsem si jistá, že postava Soni Čechové, kterou Lucie Vondráčková v Ulici ztvárňuje, diváky okamžitě zaujme a nenechá je chladnými. Lucčina Soňa vnese mezi známé uliční postavy nový vítr a celkem razantně rozpohybuje dění kolem nich. Diváci se rozhodně mají na co těšit…“ Na otázku, zda by mohla prozradit něco víc, zareagovala Silvia Klasová trochu tajemně: „Už brzy představíme nové příběhy Ulice i její nové postavy na tiskové konferenci, kterou bude TV Nova pořádat k podzimnímu schématu vysílání. Ale již nyní mohu slíbit, že s Lucií Vondráčkovou počítáme po celou devatenáctou sezonu.“

Do Ulice nastupuje Lucka Vondráčková.
Do Ulice nastupuje Lucka Vondráčková. | Zdroj: TV Nova

Zahrála si v úspěšných pohádkách, komediích i dramatech

Lucie Vondráčková už před lety prozradila, že se vždycky cítí být více zpěvačkou nebo herečkou podle toho, za co ji zrovna pokládají lidé, do jejichž společnosti se dostane. Jako herečku ji známe např. z pohádky Královský slib, komedie Snowboarďáci, muzikálu Kvaska nebo z komediální trilogie Babovřesky.

Nejnověji si zahrála v dramatech Partie a Bůh nepřítel z letošního roku. Co se týče seriálů, z poslední doby si ji můžeme pamatovat např. z romantického O mě se neboj nebo z jedné epizody Specialistů. Diváky však okouzlovala už jako dítě, a to kupříkladu v romantickém filmu Hrad z písku nebo v rodinných seriálech Území bílých králů a  Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek.

Čí osudy asi ovlivní?
Čí osudy asi ovlivní? | Zdroj: TV Nova
Zdroje článku: