Ulice: Čeká nás zlomový bod, prozradila herečka. Vše vyvrcholí v exteriéru
Reakce k článku
Podělte se o svou reakciPolyamorie přece nikomu neubližuje
Herečky Sára Korbelová a Elizabeth Kateřina McIntosh promluvily ve společném rozhovoru pro TV Nova o tom, jak vnímají aktuální dění v Ulici. Co si myslí o Blance a jak by se ony samy vypořádaly se skutečností, že se jejich rodiče staví proti polyamornímu vztahu? Podle Elizabeth je to pro Blanku střet s realitou a samotnou ji trápí, že není schopna v tomhle směru s dcerou nějak souznět.
Každou matku by to trápilo, že dcera jde jiným směrem a stylem, než jakoby snad i morální kompas. Nevím, jak přesně to vnímá Blanka, ale možná to je i v takových velkých intenzích morálky, něco takového.
Sáru Korbelovou by rovněž mrzelo, kdyby její rodič nesouhlasil s tím, v jakém vztahu žije a jakým způsobem. Přiznala, že neví, co by v danou chvíli dělala, kdyby její máma byla opravdu zcela proti. Na druhou stranu vlastně na polyamorii nevidí nic špatného, na rozdíl od mnoha diváků, kteří toto uspořádání označují za nepřirozené a nechutné.
Neříkám, že bych chtěla žít v polyamorním vztahu, ale myslím si, že zrovna tohle je něco, co neubližuje okolí. Není to žádné sebepoškozování, takže si říkám, že není důvod to netolerovat.
Blanka to asi jako ubližování v jistém smyslu vnímá
Věří, že vztah ve třech ubližuje její dceři, ačkoli Kristýna se dušuje, že tomu tak není. Blanka zná křehkou psychiku své dcery, bojí se o její zdraví a nechce, aby zase skončila se zlomeným srdcem. Faktem je, že vyhlídky do budoucna nejsou zrovna slavné. Vždyť co bude Kristýna dělat, když Daniela zničehonic s Denisem otěhotní? Anebo to naopak potká Kristýnu, jak by pak nečekanou novou situaci přijala Daniela?
Blanka má asi prostě pocit, že si její dcera zbytečně komplikuje život, a podle některých diváků by bylo vůbec nejlepší, kdyby celý trojlístek z obrazovky konečně zmizel. Jak se tedy bude vztah vyvíjet dál, naznačila opět Elizabeth, která dodala, že Daniela by do roka ráda vycestovala a trochu poznala svět.
Všichni asi doufáme, že se to bude dál vyvíjet pozitivním směrem. Myslím, že vůbec ta ambice odjet je takový krok pro Danielu, protože jak říkala, celý život se o někoho starala. Ta péče je fakt náročná, o rodinného člena nebo vůbec o někoho, kdo se o sebe nedokáže postarat sám. Teď si říká, že by chtěla chvilku pro sebe na nějaké sebepoznání. To je pro ni zásadní.
Sára Korbelová na závěr ještě doplnila, co si pro seriálové kamarádky chystají poslední epizody před letní přestávkou ve vysílání: „Čeká nás zlomový bod, který vyústí v jednom exteriéru, ale zatím neprozradíme, jaký to bude exteriér.“
Už víme, že poslední dva díly před prázdninami se mají odehrávat na statku Blanky a Evžena, že by to tedy bylo vodítko?
Reakce k článku
Podělte se o svou reakci