Tohle se nepovedlo aneb trapasy z filmových Oscarů
Foto: www.shutterstock.com

Tohle se nepovedlo aneb trapasy z filmových Oscarů

Tohle se nepovedlo aneb trapasy z filmových Oscarů Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Všichni moc dobře ví, že předávání Oscarů patří mezi slavnostní události. Hvězdy stříbrného plátna se hodí do gala a v nápaditých róbách a oblecích se promenádují po červeném koberci a poskytují rozhovory novinářům.


Někdy se však večer nekoná tak, jak by si představovali. Podívejte se na trapasy, na které filmový svět jen tak nezapomene.

Píseň o kozičkách

V roce 2013 show moderoval Seth MacFarlane. Jeho moderátorský výkon byl následně doslova pranýřován a diváci i kritikové na něm nenechali nit suchou. Plátek The New Yorker jeho výkon označil za „nepřátelskou, hnusnou a sexistickou noc.“ Celou slavnostní ceremonii zahájil písní „We Saw Your Boobs,“ ve které zpíval o tom, že jsme viděli prsa hereček, které se ve snímcích ukázaly nahoře bez. Snažil se odlehčit téma, ale přitom udělal velký přešlap, protože některé z hereček hrály dramatické role nebo ztvárňovaly scény ze znásilnění.

Snesla vejce!

Módní kreace celebrit, které se na předávání Oscarů dostaví, jsou přetřásány každý rok. Jedna však utkvěla v paměti celému světu. Když v roce 2001 vynesla islandská zpěvačka Björk labutí šaty, všichni zůstali v šoku. Aby toho nebylo málo, ze záhybů sukně úmyslně upustila kabelku ve tvaru vejce. Zastínila tak celou ceremonii a dlouho se nepsalo o ničem jiném než o těchto nevhodných šatech, které měla raději obléknout na návštěvu zoologické zahrady.

Naháč na pódiu!

Když v roce 1974 moderátor a herec David Niven pronášel úvodní řeč a chystal se předat Oscara Elizabeth Taylorové za nejlepší film, přímo za jeho zády se objevil nahý muž, který proběhl pódiem. Niven neztratil nadhled a po chvíli, kdy se publikum uklidnilo, to okomentoval slovy: „Není to fascinující? Muž se v životě dočká smíchu pouze ve chvíli, kdy se svlékne a ukáže, kde se mu čeho nedostává?“

Někdy se prostě celá show neobejde bez trapasů.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Novinky

<< Předchozí článek Další článek >>