Survivor Česko & Slovensko (32): Něco Vláďovi přece jen nevyšlo, Chili hlasovala překvapivě pro Veve

Survivor Česko & Slovensko (32): Něco Vláďovi přece jen nevyšlo, Chili hlasovala překvapivě pro Veve
Hladová reality show se uzavírá. Nebyla to špatná podívaná, ale zůstává po ní malá pachuť. Takzvané „celebrity“ nebyly zrovna celebritami, jaké si člověk představuje, a proto jejich nadhodnocené honoráře byly trochu nespravedlivé vůči obyčejným soutěžícím.

Dalším nedostatkem byl rozhodně cílený střih, který dokázal lidi ukázat v takovém světle, o jaké stála produkce, a určitě byli diváci okradeni o celou řadu událostí, které by určité hráče ukázali i jinak. Jde tedy o docela silnou manipulaci diváků.

Máme to za sebou

Pokud jste sledovali show a vydrželi až do konce, možná vám bude chybět. Vítěz není žádným překvapením a už před časem jste si náš tip mohli přečíst.

Pokud by se v této reality show uděloval titul Skokan roku nebo Objev roku, rozhodně by si ho zasloužila Veve, která poslední dny na ostrově dospěla a zabojovala.

Rozhodně i Braňo by si nějaký metál zasloužil, protože hrál jednu z nejslabších her, a přesto s ní ušel hodně dlouhou cestu.

Štábu se povedlo díky sestřihům udělat z Chili nepříjemnou bytost, což nakonec asi není úplně její charakter. Jak v posledních dílech vyplynulo, starala se o ostatní a často se dělila i o svou porci jídla, přestože právě jídlo bylo alfou a omegou každého dne na ostrově.

Poslední dny přeživších

Veve a Vláďa si večer zavzpomínali na pobyt na ostrově a pomalu se s místem loučili. Ráno je čekalo překvapení v podobě luxusní snídaně, aby načerpali sílu do poslední bitvy.

Pět soutěží bylo hodně komplexních, a přestože Veve začala dvojnásobným vítězstvím, Vláďa nakonec se třemi výhrami získal nepatrně větší výhodu.

Na kmenové radě

Poslední hlasování bylo zahájeno vzpomínáním na nejlepší zážitky a Veve i Vláďa dostali možnost se vychválit a porota mohla klást všetečné otázky. Tuto možnost moc nevyužila a bylo vidět, že exotiky už mají všichni dost a chtěli to mít za sebou.

Jediným překvapením v hlasování byla Chili. Vláďa se několikrát zmínil, že ji potřebuje v porotě, protože ocení jeho hráčské schopnosti a dá mu ve finále svůj hlas. Jenže nedala.

Možná ještě drsnější reality show se zrovna rozbíhá

Pokud máte chuť na dobrodružství, momentálně probíhá nábor účastníků na konkurz na slovenskou reality show Farma. O tom, co se na takové farmě děje, si můžete s námi přesvědčit sledováním dvanáctého ročníku, kdy proti sobě s vidlemi povstala vesnice proti městu.

Zdroj článku: