Striptýz: Demi Moore dostala za hlavní roli v té době rekordních 12 melounů
81%
Foto: www.shutterstock.com

Striptýz: Demi Moore dostala za hlavní roli v té době rekordních 12 melounů

Kriminální drama o matce, která se rozhodla urychleně získat peníze pro to, aby její dcera nebyla svěřena do péče svého psychopatického otce, získalo mnoho anticen.

Striptýz: Demi Moore dostala za hlavní roli v té době rekordních 12 melounů Další fotografie v galerii >

Demi Moore v paruce

Po ukončení natáčení probíhalo ukázkové promítání před obecenstvem. Na základě jejich reakcí se pak ještě přetáčely některé scény. Zkušební publikum tak například naprosto nesouhlasil s finální scénou ve filmu, která se odehrává v poli s cukrovou třtinou. Nakonec se scény točily znovu, děj byl přenesen do domu s cukrem. Demi Moore tak byla i po skončení oficiálního natáčení povolána zpět na plac. V té době již ale natáčela roli pro G. I. Jane, a měla vyholenou hlavu. Musela si tedy vzít paruku.

 

Střípky z natáčení

  • Ve snímku Striptýz si zahrála roli dcery Demi Moore její skutečná dcera, Rumer Willis, kterou má herečka z manželství s Brucem Willisem.
  • Demi Moore za svůj výkon ve filmu dostala úžasných 12 miliónů dolarů, což je rekordní částka za film pro herečku.
 
Zdroj: Pinterest
 

Snímek ale získal mnoho anticen. Například byl označen za nejhorší film desetiletí nebo označen jako nejhorší snímek roku 1996. Rozpočet pro film byl 50 miliónů dolarů, a celosvětové tržby dosáhly 113 miliónů dolarů.

DOPORUČUJEME

Novinky