Sourozenci slavných, co dělají a jak se jim žije ve stínu slavného bratra či sestry?

Sourozenci slavných, co dělají a jak se jim žije ve stínu slavného bratra či sestry?
Žít ve stínu sourozence nemusí být úplně jednoduché. Obzvlášť, když vašeho bratra nebo sestru zná celý svět. Kdo jsou sourozenci slavných a jaké spolu mají vztahy?

Lisa Gillan

Talent a lásku k filmovému průmyslu mají v téhle rodině pravděpodobně v genech. Jméno herečky vám nejspíš nic neřekne. Lisa Gillan je starší sestrou herečky Julie Roberts a zároveň tetou Emmy Roberts, (pozn.: Emminým otcem je Eric Roberts, který je ze sourozenců nejstarší.)

Lisa Roberts Gillan se rovněž uplatnila jako herečka. Známá je především z rolí ve filmech, kde se objevila po boku své slavnější sestry Julie Roberts. Prvním takovým snímkem byla romantická komedie Zbožňuju trable z roku 1994. Se sestrou si dále zahrála například v komedii Nevěsta na útěku (1999). Kromě herectví se věnuje i produkci, na svém kontě má řadu televizních filmů, krátkých filmů a dokumentů.

Obě herečky si nadmíru dobře rozumí, Julia na své sestře oceňuje především její laskavost a velké srdce. Stále jsou v intenzivním kontaktu a pro Julii je její rodina velmi důležitá.

Douglas Pitt

Příjmení prozradí příbuzenskou vazbu na první pokus. A slavní sourozenci nezapřou ani podobu. Douglas je mladším bratrem slavného hollywoodského fešáka.

Americký podnikatel se však proslavil v úplně jiném oboru než herectví. Je investorem a věnuje se také filantropii. Úspěch mu přinesla firma ServiceWorld Computer Center, která se věnuje počítačovému poradenství.

Slavní sourozenci jsou si velmi blízcí, a přestože se každý věnuje jinému oboru, mají spolu báječný vztah. Douglas například hlídal Bradovy děti, když herec v roce 2011 propagoval v Mexiku film Moneyball.

Antonia Kidman

I tady napoví, jak se to s příbuzenskou vazbou má, nejen příjmení, ale i vzhled. Mladší sestra je slavné rusovlasé herečce Nicole Kidman velmi podobná.

Také tahle kráska inklinuje ke kamerám, živí se v rodné Austrálii jako novinářka a televizní moderátorka. Je ve své branži úspěšná, stala se dokonce držitelkou ASTRA Awards. Uvedla, že v minulosti ji ovšem trochu trápilo to, že žije ve stínu své slavné sestry, s věkem se s tím naštěstí ale dokázala lépe vyrovnat.

Tyhle dámy dnes pojí vzájemně silné pouto, které se nezdráhají dát najevo. K jubilejním 50. narozeninám, které její stále půvabná sestra slavila loni, jí Nicole poslala dojemné vyznání na Instagram, ve kterém doslova napsala, že svou sestru opravdu miluje.