Seriál Ulice: Kterápak uloví Prokopa. Usměvavá žačka, nebo ambiciózní ředitelka?
Foto: Pavel Gwužď / Nextfoto

Seriál Ulice: Kterápak uloví Prokopa. Usměvavá žačka, nebo ambiciózní ředitelka?

Od té doby, co profesorka Irena Landová usedla na ředitelské křeslo, stala se z ní ambiciózní dáma plná nových podnětů a nápadů. Posledním z jejích velkolepých plánů je ulovit mladého a pohledného profesora, Prokopa Junka, který přibyl do učitelského sboru. Ten se zdá být ale líbivým i pro mladé studentky, třeba pro Petru, lásku Adama Voláka.

Tokání Ireny Landové

Ředitelka gymnázia Landová získala nový impuls pro život. Nikdy předtím se neusmívala a nezářila štěstím tolik jako v poslední době. Tím impulsem se jí stal její kolega, profesor Prokop. Lýtka se jí zapalují a kolena se jí podlamují, kdykoliv se ocitne v jeho blízkosti. Bez ustání a zábran se mu snaží dostat do přízně. Podporuje ho, nabízí mu pomocnou ruku, kterou natahuje nezdravě daleko. Dokonce mu našla i bydlení co nejblíže škole, a nejspíše co nejblíže i jí, aby ho měla na dosah, kdykoliv mu bude chtít znovu přispěchat na pomoc. Zve ho na dostaveníčka v podobě kávy, večeře, nebo nabízí oběd, protože ho přece Prokop tolik potřebuje, když se stěhuje a nemá zařízenou kuchyň. Její systematický lov se odráží i v přístupu k sobě samé. Chodí upravená, s rozpuštěnými vlasy, začala běhat, a dokonce požádala Magdu, aby jí pomohla vybrat chytré hodinky. Prokop zatím odolává. Dal jí na srozuměnou, že spolu nemůžou být s ohledem na jejich pracovní vztah učitel – ředitelka. 

Irena Landová se ale nevzdává a sladce útočí dál. 

Milostný víceúhelník 

Adam Volák, syn Blanky závislé na alkoholu, má poslední dobou nervy na pochodu. A to nejen kvůli matce, ale i kvůli Prokopovi, na kterého žárlí, protože si dle jeho mínění, hraje s mladými studentkami. Jde mu hlavně o jednu, o jeho bývalou přítelkyni Petru, se kterou se bolestivě rozešel, protože z její strany necítil zájem. Osočí učitele na chodbě, že plete hlavy mladým holkám a u tohoto incidentu je přítomna i Landová. Tu začne, jako samotného Adama, hryzat žárlivost a zvědavost, jak to mezi Prokopem a Petrou, nebo studentkami vůbec, vlastně je. Dá nakonec učiteli i studentce za vyučenou? Je Petra skutečně do Prokopa zamilovaná? 

Jak se bude toto ožehavé téma vyvíjet, zjistíte při sledování dalších dílů Ulice. 

 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy