Scott Pilgrim proti zbytku světa: Kdo si během natáčení nakradl peníze a proč musel režisér používat posunkovou řeč
71%
Foto: www.shutterstock.com

Scott Pilgrim proti zbytku světa: Kdo si během natáčení nakradl peníze a proč musel režisér používat posunkovou řeč

Scott Pilgrim proti zbytku světa: Kdo si během natáčení nakradl peníze a proč musel režisér používat posunkovou řeč Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Svůdník Scott Pilgrim dokáže sbalit kteroukoliv holku na světě. Sexappeal mu dodává také hraní v garážové kapele Sex Bob – omb. Jednoho dne se však zamiluje do Ramony, která v dětství byla prokleta – a toto prokletí se s ní táhne po celou dobu. Aby Scott s Ramonou mohl chodit, musí nejdřív porazit sedm jejích bývalých partnerů, a to v boji na život a na smrt. Zalekne se Scott nebo se do boje pustí?


Některé scény nebyly zrovna jednoduché

Scéna, ve které Scott v podání Michaela Cera přebírá balíček od Ramony a následně jej zahazuje za sebe, se točila 33krát. Michael Cera se totiž nedokázal trefit do koše, do kterého měl balíček přistát.

Herci si některé rekvizity chválili, zejména Mark Webber

Z postav během natáčení padaly skutečné kanadské drobáky. Mark Webber, který ztvárnil Stephena Stillse se přiznal, že si tak během natáčení v Chaos Theatre přišel na 24 dolarů.

Režisér Edgar Wright do tvorby snímku zapojil i svého bratra

Na filmu se podílel i bratr režiséra, Oscar Wright, který vytvořil jak osmibitové logo Universal na začátku filmu, tak storyboardy pro film.

Na place režisér využíval i pantomimu

Bývalé Ramoniny partnery, číslo 5 a 6, ztvárnila asijská dvojčata. Natáčet s nimi nebylo nic jednoduchého, neuměli totiž anglicky, a tak se s nimi tvůrci dorozumívali pomocí gest a posunků.

Ve snímku se objevují i známá filmová místa

Budova, u které natáčí film Lucas Lee je Casa Loma. Ta patří v Torontu mezi nejvyhledávanější filmové lokace. Můžete ji vidět i v sérii X-Men, kde představuje Xavierovu školu pro mutanty.

Tuto romantickou komedii můžete zhlédnout 14.10 ve 22.40 na televizi Nova Cinema.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Novinky

<< Předchozí článek Další článek >>