Představitel Sandokana se změnil k nepoznání. Jak žije Kabir Bedi 44 let po natáčení seriálu?
Foto: www.shutterstock.com

Představitel Sandokana se změnil k nepoznání. Jak žije Kabir Bedi 44 let po natáčení seriálu?

Představitel Sandokana se změnil k nepoznání. Jak žije Kabir Bedi 44 let po natáčení seriálu? Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Seriál o pirátovi, který bojoval proti kolonizaci Malajsie, byl v 70. letech kultovní záležitostí. Tehdy třicátník Kabir Bedi byl idolem doslova zástupů žen. Kde je tato ikona dnes?


Letos oslavil 74. narozeniny a zdá se, že je stále ve velmi dobré kondici. Role Sandokana mu sice prošlapala přímou cestu do Hollywoodu, jak už to tak ale u tolik známých rolí bývá, nadešel problém s jeho obsazením. Jeho tvář už navždy zůstala tváří Sandokanovou. Filmů, ve kterých jsme se s ním setkali, ale ještě několik bylo. Řadí se mezi ně bodovka Chobotnička, Reynoldsova Bestie nebo seriál Dynastie. Jeho zbylou a poměrně obsáhlou filmografii tvoří pro nás bezejmenné snímky indické a italské produkce. 

V posledních dvou dekádách se objevil v roli Sandokana v několika pořadech rozhlasových stanic. Občasně propůjčuje také svůj hlas, například filmu Fantastická čtyřka pro hidnský dabing. Začal inklinovat spíše k publicistice, stal se redaktorem Times of India a je zván do televizních debat na politická a sociální témata. Pracuje taktéž na charitativních projektech, a to zejména jako ambasador mezinárodní organizace Sightsavers, zaměřující se na poruchy vidění. Italským prezidentem byl v roce 2010 povýšen do šlechtického titulu, získal nejvyšší italské civilní vyznamenání a byl mu udělen rytířský titul Řádu za zásluhy Italské republiky. 

Počtvrté se oženil a vychoval celkem tři děti. Starší ze synů z prvního manželství Siddharth trpěl schizofrenií a v roce 1997 v důsledku psychických problému spáchal sebevraždu. 

Podívejte se do naší galerie, jak se tento idol změnil!

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy