Nejpopulárnější kriminálka bez hlavní postavy? Námořní vyšetřovací služba možná bez Gibbse

Nejpopulárnější kriminálka bez hlavní postavy? Námořní vyšetřovací služba možná bez Gibbse
Fanoušci seriálu „Námořní vyšetřovací služba“ se již museli vyrovnat s velkým počtem nečekaných ztrát oblíbených postav, některé byly zastřeleny, některé prostě zmizely. Jedinou konstantou byl Mark Harmon jako Gibbs v originální verzi tohoto seriálu. To by se však brzy mohlo změnit.

Seriál NCIS se vždy měnil

Michael Weatherly (Tony DiNozzo), Pauley Perrette (Abby Sciutto) a Cote de Pablo (Ziva David) jsou některé z populárních a dlouholetých členů obsazení „NCIS“, kteří se otočili zády k největšímu kriminálnímu seriálu naší doby. Hlavní herec Mark Harmon, jež představuje vedoucího týmu Leroye Gibbse, je ale i po osmnácti letech stále důležitým členem pořadu. Ale i to není být vytesané do kamene.

V průběhu oznámení, že spin-off „Navy CIS: New Orleans“ nebude pokračovat (ale že za to bude pokračovat nejnovější spin-off „Navy CIS: Hawaii“), bylo taktéž uvedeno, že smlouva s Markem Harmonem končí po 18. sezóně. Původně to měl být konec seriálu, ale proti tomu byl sám Harmon.

Jak to půjde dál?

Harmon plánoval ukončit svou kariéru v „NCIS“, přesto ale zahájil rozhovory s osobami odpovědnými za televizi CBS, aby se mohl vrátit alespoň na několik epizod. V tom případě by byl seriál zachován se sníženou kapacitou, samozřejmě za předpokladu, že pořad dostane 19. sezónu. Konečné rozhodnutí překvapivě není závislé na počtu diváků, sledovatelnost je i po osmnácti letech rekordní. Důležité je slovo Harmona.

V každém případě se počítá s odchodem Marka Harmona, a zdá se, že by už existovala náhrada. Hvězda ze seriálu „Spartakus: Pomsta“ a „Hawaii Five-0“.

Katrina Law se přidá k obsazení a vše naznačuje k tomu, že se stane novou šéfkou Námořní vyšetřovací služby.