Nový film Kdybys jen tušil: Romantické drama nabízí netradiční pohled na teenagerský milostný trojúhelník
59%
Foto: www.shutterstock.com

Nový film Kdybys jen tušil: Romantické drama nabízí netradiční pohled na teenagerský milostný trojúhelník

Jak to dopadne, když se nesmělá jedničkářka Ellie rozhodne pomoci kamarádovi získat dívku jeho snů? Velmi nečekaný vstup třetí osoby do milostné zápletky se postará o komplikace zprvu jasné situace.

Nový film Kdybys jen tušil: Romantické drama nabízí netradiční pohled na teenagerský milostný trojúhelník Další fotografie v galerii >

Pomoc kamarádovi

Americký film Kdybys jen tušil režisérky Alice Wu nabízí zajímavý pohled do maloměstské společnosti středoškoláků. Jedničkářka v podání Leah Lewis se rozhodla, že svému kamarádovi, sportovci Paulovi, pomůže sbalit dívku jeho snů. Situace se však trochu zkomplikuje.

Nečekaný milostný trojúhelník

Film z prostředí teenagerů nabízí pohled do prožitků jednotlivých aktérů. Jak prožívá Paul své pocity a snahu o získání dívky svého srdce, kterou hraje Alexxis Lemire? A jakou překvapivou roli v celém příběhu zastává nesmělá premiantka třídy, Ellie? Nechte se překvapit a nahlédněte pod pokličku vztahů v příjemném klidném filmu plném povídání a emocí.

Scénář i režii si autorka dokonale zpracovala sama, a tak může být se svým výsledkem spokojena. Tématika je pro dnešní společnost více než potřebná. Potřeba být sám sebou, najít se a smířit se s tím, kým jsem. 

Mezilidské vztahy, hledání se, budování přátelství, objevování sebe sama a velmi lidsky znázorněné postavy. Prostě feel good movie.

DOPORUČUJEME

Novinky