Nový hororový seriál na Netflixu láká i největší hvězdy Hollywoodu

Nový hororový seriál na Netflixu láká i největší hvězdy Hollywoodu
Poté, co byly pro nový seriál The Fall Of The House Of Usher potvrzeny hollywoodské hvězdy jako třeba Mark Hamill či Frank Langella, se obsazení nyní rozrůstá o další vzrušující jméno: Willa Fitzgeraldová, hvězda seriálu Reacher, se stala součástí hororu.

Předloha od Poe

V říjnu 2021 bylo oznámeno, že režisér Mike Flanagan bude spolupracovat s Netflixem a produkovat mini-seriál The Fall Of The House Of Usher. Jde o adaptaci knižních děl průkopníka gotického hororu Edgara Allana Poea. Hlavním zdrojem inspirace je pravděpodobně (nečekaně) povídka The Fall of the House of Usher.

V této povídce jde o nejmenovaného muže, který navštíví svého starého kamaráda z dětství v zchátralém sídle. Mezitím se mezi stěnami rozběhne podivná trhlina. Jako by to nebylo dost děsivé, dům se navíc nachází na strašidelném jezeře zahaleném v mlze, které je údajně obýváno démonickými silami.

Geniální obsazení

Na konci roku 2021 Mike Flanagan prostřednictvím Twitteru oznámil, že k obsazení patří Mark Hamill, Frank Langella, Carla Guginová, Mary McDonnellová a Carl Lumbly. Nyní je navíc známo, že v obsazení jsou také Henry Thomas, Kate Siegelová, Samantha Sloyanová a nespočet dalších herců, kteří již s Flanaganem v minulosti spolupracovali.

Novým jménem je nyní Willa Fitzgeraldová, která je v současné době hvězdou seriálu Reacher. Jakou roli si Fitzgeraldová zahraje a zda bude jedním z hlavních aktérů, to zatím není jasné.

The Fall Of The House Of Usher zatím nemá přesné datum vydání. V současné době však probíhá natáčení, je tedy realistické, že by se seriál mohl objevit v posledním čtvrtletí roku 2022.

 

Zdroj: