Filmové a seriálové role Meghan Markle: Takhle vypadala manželka prince Harryho na začátku herecké kariéry
Foto: FiledIMAGE / Shutterstock.com

Filmové a seriálové role Meghan Markle: Takhle vypadala manželka prince Harryho na začátku herecké kariéry

Rodačka s Los Angeles Meghan Markle zaujala především svým exotickým zjevem, zděděným po matce Afroameričance a otci s holandskými a irskými geny. Britského prince Harryho okouzlila natolik, že si ji dokonce vybral za svoji ženu a učinil ji vévodkyní ze Sussexu. V jakých filmových a seriálových rolích tato americká herečka zazářila?

Herečkou menších televizních rolí

Když se Meghan Markle provdala do britské královské rodiny, musela pověsit svou hereckou profesi na hřebík. Do svatby s princem Harrym v roce 2018 se herectví věnovala na plný úvazek, a to od roku 2002, kdy se objevila v jedné epizodě televizního seriálu General Hospital. Ostatně právě televize se stala její doménou, protože jí nabídla hned několik rolí. Viděli jsme jsi v seriálech Kriminálka New York, 90210, Nová generace, Knight Rider – Legenda se vrací, Castle na zabití, Extant.

 

Kravaťáci

Asi nejvýraznější postavu, díky níž si ji diváci nejvíce zapamatovali, poskytl Meghan Markle americký seriál z prostředí úspěšných právníků – Kravaťáci, jenž se vysílá od roku 2011. V něm si zahrála jednu z hlavních rolí, a to atraktivní právní asistentku Rachel. Seriál si získal slušnou popularitu u diváků. Možná právě proto, že splňuje divácké tajné, avšak často nerealizované sny o úspěchu v životě. Televizní dílo dává na piedestal bohaté zazobance s perfektním oblečením, nejmodernějšími modely automobilů, po boku s krásnými ženami. Disponuje dobře napsaným scénářem, díky němuž se fanoušci seriálu u něho nenudí.

V roli vévodkyně

Jako vévodkyně ze Sussexu se Meghan Markle musela vzdát veškerých svých aktivit ve prospěch života v královské rodině. Vzhledem k tomu, že se i s princem Harrym rozhodli tento život opustit, zdá se, že jí nová role skutečné vévodkyně příliš nesedla. A tak i s manželem a malým synem dala vale Velké Británii i královně, vzdala se královských titulů a odstěhovala se zpátky do USA. Její první rolí, kterou zde pak přijala, bylo namluvení dokumentárního snímku Elephant. Společně s princem Harrym plánují tvořit pořady pro Netflix.

 

Vypadá to, že Meghan Markle se narodila pro roli herečky, nikoliv britské vévodkyně.

 
 
 
 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy