Drbárna ze ZOO: V infocentru je živo, vzduchem létají nechutné bagety a facky

Drbárna ze ZOO: V infocentru je živo, vzduchem létají nechutné bagety a facky
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Adam má plnou hlavu informací, které se dozvěděl o Mártym. Vůbec nechápe, že mohl být tak slepý a podezírat Sid ze zaujatosti. Stále dokola se jí omlouvá a přemýšlí, co dělat se svým bývalým kamarádem. Musí nějak zabránit tomu, aby byla Alice další na seznamu podvedených žen.

Márty je v očích Alice dokonalý

To ráno ještě netušil, jak složité bude přesvědčit zamilovanou ženu před svatbou, že její vysněná budoucnost je založená na přetvářce jejího partnera a jeho úmysly nejsou tak čisté, jak tvrdí.

Na Alici čekala v práci na stole složka sesbíraných důkazů, ale Alice měla jiné povinnosti a ke složce se dostala mnohem později, než si Sid myslela. Když si konečně všechno přečetla, byla šokovaná. To musí s Mártym probrat osobně.

Jenže pro ostříleného podvodníka nebylo tak těžké Alici přesvědčit, že jde o pomstu zhrzených a šílených žen. Alice si prostě odmítla připustit, že by byla tak hloupá a naivní. Márty přece nemůže být sňatkový podvodník.

Naštvaná vdova obrátila hněv proti své dceři. To Sid na Mártyho žárlí a nepřeje jim jejich velkou lásku. A hned si to šla se Sid vyříkat. Ta se marně snažila matce vysvětlit, že jí zamilovanost úplně zaslepila.

Bagety obložené na asijský způsob jsou propadákem

Původní nadšení z nových baget ve stáncích v ZOO se proměnilo v noční můru. Dvojčata jen počítají ztráty, které z nového podnikání mají. Jen Marek stále věří, že si lidé na jeho nové bagety zvyknou. Jenže se najde jen málo lidí, co by chtěly jíst bůček s kyselou příchutí. Infocentrum se tak plní nespokojenými zákazníky, kteří házejí Nele jídlo zpět na pult a chtějí vrátit peníze.

Ilonka už se nechtěla dívat na to, jak se Tereza s Izabelou trápí, a tak odvedla Marka do ZOO, aby na vlastní oči viděl, že je potřeba vymyslet jinou recepturu. Vlastně ji na ten nápad přivedl Charlie, když si pochvaloval obloženou housku se sýrem a šunkou. Jednoduchá a chutná svačinka uspokojí každého, kdo má hlad.

Když Marek viděl několik nadávajících zákazníků, konečně pochopil, že stánek v ZOO není to pravé místo, kde by lidé ocenili asijské speciality. Navíc, naštvaní zákazníci dělali v celém infocentru pěkné dusno.

Rvačka

Finálové představení v infocentru však mělo teprve přijít. Adam se rozhodl, že Mártymu domluví, aby odešel ze ZOO a také ze života Alice Novotné. Počkal si na něj už ráno před jeho domem. Jenže Márty se mu vysmál. Přes den se to Adamovi rozleželo v hlavě a usoudil, že bude muset přitvrdit, aby Márty pochopil vážnost situace. Sňatkový podvodník však ani další domluvu nepřijal s pokorou, a tak se do sebe bývalí přátelé pustili a rvačka byla na světě. Tu přerušila až Alice, která srdnatě začala bránit Mártyho. Policii kvůli napadení na Adama nezavolala údajně jen proto, že je Adam přítelem Sid.

Zatím tedy Adamovo úsilí plody nepřineslo a se Sid budou muset vymyslet nějaký jiný způsob, jak Alici ochránit.

Zdroje článku: