Bang & Olufsen - top 6 exkluzivních produktů s obří slevou a nejnižší cenou na trhu

Bang & Olufsen - top 6 exkluzivních produktů s obří slevou a nejnižší cenou na trhu

Máte-li v plánu si pořídit opravdu kvalitní sluchátka či reproduktor nebo naopak chcete někomu udělat radost luxusním dárkem pod stromečkem, právě teď máte ideální příležitost. Mobil Pohotovost připravila na vybrané produkty Bang & Olufsen speciální slevový kód “bang15”, se kterým ušetříte pořádně tučný balík.

B&O sluchátka s pořádnou slevou

Tak například vlajkovku B&O BeoPlay H95 vyrobenou z prvotřídní jehněčí kůže a titanu, s aktivním potlačením okolního hluku a vytříbeným špičkovým zvukem pořídíte se slevovým kódem “bang15” jen za 9 444 Kč, což je sleva více jak dvanáct tisíc a aktuálně i nejnižší cena na trhu.

Pokud dáváte přednost minimalistickým peckám do uší, sáhněte po B&O BeoPlay EQ, jsou teď zlevněné o tři a půl tisíce a můžete s nimi poslouchat oblíbenou hudbu i pohodlně pracovat. 

Výběr sluchátek B&O za super cenu

Zdroj: MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o.

B&O reproduktory s obří slevou

Užijte si skvělou zábavu a slavnostní atmosféru s křišťálově čistým zvukem přenosných bezdrátových reproduktorů kdekoliv budete chtít. Po zadání slevového kódu “bang15” dostanete luxusní reproduktor za velmi příznivou cenu. 

Výkonný B&O Beolit 20 pořídíte za 8 917 Kč. Lehký, elegantní a minimalistický repráček B&O BeoSound A1 (2nd Gen) je nyní zlevněný o dva a půl tisíce. Pokud milujete outdoor a potřebujete se na túry vybavit opravdu kvalitním a bytelným reproduktorem, sáhněte po B&O BeoSound Explore, který zvládne i ty nejhorší podmínky a navíc jej seženete za 3 392 Kč.

Výběr reproduktorů za skvělou cenu

Všechny zlevněné produkty Bang & Olufsen najdete zde

Zdroj: MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o.

Novinky