Bára a Lucka: David Gránský si dvojčata nesplete

Bára a Lucka: David Gránský si dvojčata nesplete
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Jedna je vyšší, mají odlišné hlasy a také nosánky! David Gránský to všechno jasně vidí, ostatně se s dvojčaty Bárou a Luckou zná už celé roky. Zato Albert Polák, jeho postava v seriálu ZOO, je vůči zjevným rozdílům naprosto slepý, a tak půjde klidně na rande s oběma, aniž by si všiml jediného rozdílu.

Návnada zabrala! Albert se chytil do pasti

Kromě toho, že se Albert Polák v podání Davida Gránského pokouší zničit Marii Roklovou, získat její ředitelskou židli a zároveň ještě zatočit s Luborem Brázdou, se také snaží zapůsobit na Tez Janečkovou. Ta mu totiž šikovně namluvila, že pracuje jako kurátorka v úspěšné vídeňské galerii, a přestože si právě odpykává trest v zoologické zahradě, je ve skutečnosti bohatá a nezávislá.

To jsou věci, které Alberta přitahují jako magnet, a když je slečna ještě k tomu krásná, těžko odolat. Že se ho vlastně snaží obalamutit a připravit o peníze na základě riskantního plánu, který si domluvila s podvodníčkem Charliem a svou identickou sestrou, by jej zřejmě ani ve snu nenapadlo. Přes Alberta se holky navíc pokoušejí dostat na kobylku jeho otci Jindřichovi, další velké rybě, kterou by rády zbavily zlatavých šupin…

Jak si je někdo může splést, diví se David

David Gránský má tedy v aktuálních dílech seriálu v oku Tez, kterou hraje Barbora Černá, ale aniž by to tušil, chodí na rande i s jejím dvojčetem Izy, totiž s Lucií Černou. Že jsou dvě, si zatím domýšlí jenom Franta Kolman, na něhož dívky sehrály pěknou habaďůru. Aby neodhalil pravdu, zkoušejí ho zmást a namluvit mu, že vidí dvojmo a trpí halucinacemi. Franta tak začal vážně pochybovat o svém duševním zdraví, dokonce navštívil neurologa. Ten mu však oznámil, že je v pořádku, a tak Franta nadále neúnavně pronásleduje dvojčata a chce za každou cenu dokázat, že není cvok.

Tak schválně, která to je? Zdroj: FTV Prima

Nikdo jiný ovšem nemá nejmenší tušení, že se po zahradě prohánějí dvě skoro stejné holky. Neví o tom ani Albert, na rozdíl od jeho představitele Davida. Co ten si vlastně myslí o natáčení s Bárou a Luckou? „Hraju s oběma, na place je mi s nimi fajn a nepletu si je. Nechápu, jak se to někomu může stát. Lucka je vyšší než Bára a každá má i jiný hlas. Mají rozdílné nosy. Hrál jsem s nimi už v jiném seriálu a znám je přes deset let. Takže ne, nepletu si je,“ usmívá se a slibuje, že Albert se svými podrazy rozhodně nekončí.

Kde ještě dvojčata hrála společně?

Je pravda, že divák snadno odhalí, která z dívek je která, alespoň v případě, že je vidí pohromadě v jednom konkrétním seriálu. Kde všude hrály společně? Tak třeba ve filmech Něžné vlny (2013), Lehká jako dech (2013) a Kameňák 4 (2013), v epizodě seriálu Tři mušketýři (2016) nebo v seriálech Modrý kód (2017) a Gympl s (r)učením omezeným (2012), kde hrál právě také David Gránský. Barboru Černou si navíc určitě pamatujete z novějších seriálů Anatomie života (2021) a Hořký svět (2022).

Lucku pak můžete znát např. ještě díky roli princezny v pohádce Pravý rytíř (2016) nebo z komedie Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021), kde se kvůli své roli naučila boxovat.

V seriálu ZOO, ta s kyticí je Tez (Barbora Černá). Zdroj: FTV Prima
Zdroje článku: