Eddie a Magda opět spolu – v Ulici se možná bude slepovat další starý vztah

Eddie a Magda opět spolu – v Ulici se možná bude slepovat další starý vztah
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Magda mezi těmi chlapy poletuje jako pingpongový míček. Nejdřív Eddie, pak Prokop, Mirek, zase Prokop, teď pro změnu Eddie… Alespoň to tak působí v nejnovějších dílech seriálu Ulice. Eddie už nerandí s jinými a znovu tráví čas se svou oblíbenou profesorkou.

Magda mezi dvěma bývalými láskami

Nedávno se mezi diváky mluvilo o tom, že Magda by mohla znovu utvořit pár s Prokopem. Když se několik epizod nazpátek začal dohadovat se žárlivou Soňou a naopak sbližovat s Magdou, skutečně se zdálo, že k tomu děj směřuje. Ostatně i Prokopův tatínek by uvítal, kdyby se k sobě vrátili. Magdu má rád, zatímco vdaná a intrikující Soňa by mu asi nebyla dvakrát po chuti. Nehledě na to, že Prokop dosud nebyl schopen otci jasně říct, že má nový vztah, byť ne kdovíjak vážný. Alespoň Prokop sám ho za vážný zřejmě nepovažuje, avšak Soňa by ho nejspíš ráda posunula o krok dál. Minimálně vyjádřila přání říct o svém příteli brzy už bývalému manželovi.

Má snad Prokop pořád rád Magdu?
Má snad Prokop pořád rád Magdu? | Zdroj: TV Nova

Navzdory Prokopově jisté váhavosti to ale v nejnovějších dílech vypadá, že je se Soňou opět spokojený. Ona totiž přesunula pozornost z Magdy na nekompetentní Irenu a s gustem si teď stěžuje na její neschopnost vést školu. Magda se mezitím začala znovu scházet s Eddiem, ovšemže v čistě přátelském duchu. Pan Rambousek zjistil, že randění s náhodnými kráskami mu nepřináší takové potěšení, jak očekával. Navázat s někým vážnější vztah se mu nedaří.

Nakonec vždycky skončí u Magdy, která je ochotná ho vyslechnout a nabídnout ramínko k vyplakání. Nebo je to jinak? Možná to k sobě tyhle dva po všech těch letech stále přitahuje, navzdory tomu, co si na dané téma řekli. Slepovat něco starého a dávno rozbitého přece nemá smysl. Anebo ano?

Eddie je rozhodně lepší volba než Prokop

Diváci tak opět vyrážejí do akce, aby danou možnost podrobili důkladné analýze. Většina se shodne na tom, že Eddiemu a Magdě by to spolu slušelo a že už jim vlastně nic nebrání v tom, aby spolu byli šťastní. V minulosti se rozešli kvůli tomu, že Magda věnovala veškerý čas nemocné mamince, a i když to Eddie chápal, rychle si začal připadat odstrčený. Usoudil, že nemá smysl v takovém svazku pokračovat, a tak ho zpřetrhal a odstěhoval se do Barcelony. Nyní je Magda volná jako pták a oproštěná od tehdejších závazků. Proč by tedy nemohli dát jeden druhému ještě šanci? Koneckonců i Eddie se za ta léta polepšil a na kontě mu přibyli četní fanoušci.

Výborně si rozumí a doplňují se. Určitě je Eddie lepší než Prokop.

„Ve starých dílech byl Eddie hrozný, ale teď už je v pohodě. Jinak souhlas, je lepší než Prokop. Prokopovi nevěřím.“

„Spolu by jim to určitě klapalo líp než s Prokopem. Co si pamatuju, tak se nikdy moc nehádali.“

Tu a tam se objevují názory, že Magdě to nejvíce slušelo po boku Mirka, ale holt si sama pošlapala štěstí. Tím se dostáváme k připomínkám, že po Magdině boku by asi dlouho nevydržel žádný chlap. Mnozí kritizují hlavně Prokopa, ale přiznejme si, že i ona má docela svárlivou povahu, i když např. před Soňou se snaží držet a působit klidně. Nejspíš ví, že právě tím paní zástupkyni naštve nejvíc.

Zdroje článku:
  • Autorský text,
  • čtenáři