Příští týden v ZOO: Tragická událost naruší zaběhlou rutinu ve sklářské rodině

Příští týden v ZOO: Tragická událost naruší zaběhlou rutinu ve sklářské rodině
Máme tady další seriálovou tragédii, která je naplánovaná tak, aby se postava podle potřeby mohla vrátit do děje. Eduard se vydal do exotiky na ryby, a právě v té době se v oblasti vyskytla tsunami. Eduard nebere telefon a nic se o něm neví.

Celá rodina má strach, co se s ním stalo, ale jak už to v takovém případě bývá, všude vládne chaos a není možné nic zjistit. Sidonie je ženou činu a organizuje záchranu syna a dědice sklářského impéria, ale pátrání nic nepřinese. Ještě že je v rodině šaman Adam, který ovšem nemá radostné zprávy. S Eduardem to není dobré. Zvláštní je, že běžně má vizi před tragédií a nebezpečí odvrátí, ale tentokrát vidí až následky tragédie. Zřejmě je jeho vidění už opotřebované.

Filip se dozvěděl, že duet s Viky postoupil do finále a chtěl by ho zorganizovat v zoo, to se však Roklové nelíbí, protože ve stejnou dobu už má naplánovanou akci pro návštěvníky Albert. Jako druhou variantu tedy vybere Markův bar. Má to však háček, protože o místě konání se musí hlasovat. To pro bar nedopadne dobře, protože někdo záměrně hlasování zmanipuluje.

Alece
Alice | Zdroj: FTV Prima

Ještě štěstí, že jde zrovna kolem Charlie a jak už to má ve zvyku, použije své schopnosti a dobro vyhraje nad zlem.

Atmosféru v zoo zpestří mýval, který se potuluje nenápadně po areálu. Vyplaší plameňáky, kteří opustí svá hnízda. Nikdo neví, co je vyděsilo a ve hře jsou zase potkani. Ale Tauchen se dušuje, že tentokrát má svědomí čisté a hlodavci v zoo neškodí. Na řadu tak přichází detektivní čich Břéti. Někdo musel nalezeného mývala nechat v areálu běhat a stopy vedou k člověku, se kterým už měla zoo co do činění.

U Novotných není veselo a všichni se vzpamatovávají z tragické události. Sid se chce soustředit na práci, ale moc jí to nejde. Alice má problém se Sidonií, která pod vlivem událostí nemá úplně nejlepší úsudek a v práci začínají vyvstávat problémy. Ed tak volá sestře, aby přijela domů a matce pomohla.

Rodinná rada se usnese, že by na čas Sidonie neměla dělat důležitá pracovní rozhodnutí. Jenže Alice na vše nestačí, a tak bude muset přiložit ruce k dílu i Sid.

Krásný
Krásný | Zdroj: FTV Prima

Nejpohodovější dny zažívá Krásný, který se naplno soustředil na trénování vnuků a jejich kamarádky Rozy v parkouru. Všem to jde a sbírají lajky na sociálních sítích, kam vkládají videa. Eliška není nadšená, ale Machyánová by naopak ráda dětem dopřála podobnou zábavu, aby se měly kde unavit a doma měla klid. Nakonec se jedno z dětí zraní a Eliška má jasno. Její otec se opět předvedl.

Zdroje článku:
  • Press kit FTV Prima,
  • Autorský text