Prci, prci, prcičky 2 (2001): Všichni hlavní „hrdinové“ zase společně trapasí
64%
Foto: www.shutterstock.com

Prci, prci, prcičky 2 (2001): Všichni hlavní „hrdinové“ zase společně trapasí

Pokračování bláznivé komedie s puberťáky American Pie nabízí opět podívanou, ve které si fandové jedničky přijdou na své. Kterého z hlavních "borců" jste měli nejraději?

Prci, prci, prcičky 2 (2001): Všichni hlavní „hrdinové“ zase společně trapasí Další fotografie v galerii >

Známá skvadra opět na scéně

I ve dvojce oblíbeného teenagerského filmu Prci, prci, prcičky se objevují hlavní hrdinové z jedničky. Opět se ukáže nemotorný trumpeta Jim, sympaťák Kevin, intelektuální badatel Finch, sportovní hvězda Oz a lamač dívčích srdcí a namachrovaný floutek Stifler.

Co se bude dít o univerzitních prázdninách?

Známá parta se opět sejde, aby trávila společné univerzitní prázdniny v pronajatém domě na pláži. Co to znamená? No ano, vidina dokonalého sexuálního zážitku! Jenže to má malý háček – k sexu je totiž zapotřebí i nějakou tu buchtu – a s tím je docela potíž. Připravují parádní mejdan, a vše si dopodrobna plánují. Samozřejmě se vše nakonec stejně vymkne kontrole. Jak to asi dopadne…?

 
Zdroj: Pinterest

Fanouškové jásají

Lidé, kteří si oblíbili Prcičky, byli po uvedení dvojky nadšení. Opět se na plátně kin objevily jejich oblíbené herecké komediální hvězdy – Jason Biggs, Tara Reid, Seann William Scott i Alyson Hannigan. Nutno dodat, že kromě fórků psaných scénáristy je film okořeněný také hláškami Seanna Williama Scotta, který si v roli Stiflera zaimprovizoval. Výsledek byl k popukání.

Filmové pokračování oblíbené komedie jen v Česku navštívilo na 371 tisíc diváků, a vydělal tak přes 31 miliónů korun.
 

DOPORUČUJEME

Novinky