Joey z Dawsonova světa je i 22 let po natáčení stále kočka. Příběh holky z malého města, která klofla idola všech žen
Foto: www.shutterstock.com

Joey z Dawsonova světa je i 22 let po natáčení stále kočka. Příběh holky z malého města, která klofla idola všech žen

Joey z Dawsonova světa je i 22 let po natáčení stále kočka. Příběh holky z malého města, která klofla idola všech žen Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Teenagerovský seriál Dawsonův svět se vysílal v letech 1998-2003. Joey byla v seriálu za krásku i velmi složitou osobnost. Jak dnes žije její představitelka, Katie Holmes?


Holka z malého města se dostala do velkého světa

Katie se narodila v malém městečku s názvem Toledo ve státě Ohio. Jelikož byla celá rodina zapálená do sportu, i ona si přála splynout. Talent pro sport ale neměla. Místo toho ji matka přivedla na dva koníčky, které se staly pro její kariéru osudové: začala chodit do dramatického kroužku a navštěvovala i školu modelek. Jako modelky si jí všimli i hledači talentů. Po první roli ve snímku Ledová bouře dostala Katie nabídku, aby si zahrála Buffy, přemožitelku upírů. Ta to ale odmítla, protože měla krátce před maturitou.

Čtěte také: Jak se změnil nepoučitelný romantik Dawson Leery ze seriálu Dawsonův svět a kam to v herecké kariéře nakonec dotáhl

Dawsonův svět byl mega úspěch

Tvůrce Dawsonova světa si Katie vyhlídnul pro hlavní ženskou roli, a dokonce kvůli ní přesunul celé zkoušky. Role Joey jí prostě byla souzená. Obrovský úspěch seriálu otevřel Katie dveře do světa showbusinessu. Najednou si mohla vybírat filmové role - a stala se z ní hvězda první velikosti. A to nejen díky svým hereckým kvalitám, ale také pro svého hvězdného manžela.

Svatba jako z pohádky

Když si v roce 2006 brala na italském hradě svou velkou lásku a idola z dětských let, Toma Cruise, zdálo se, že život nemůže být růžovější. Nic však netrvá věčně a proslýchá se, že za jejich nevyhnutelným rozchodem stála především Tomova posedlost scientologickou církví, která řídila celý jeho život. Manželství se sice rozpadlo, ale Katie si z něj odnesla krásnou dceru Suri. Ta byla dlouho považována za nejrozmazlenější i nejlépe oblékané dítě Hollywoodu.

Čtěte také: Tak ten by stál za hřích. Průšvihář Pacey z Dawsonova světa je i 22 let po natáčení seriálu chlap k pohledání

Letos se Katie objevila například ve snímku The Secret: Dare to Dream. Nutno přiznat, že se zdá, že tato pohledná brunetka s hnědýma očima dokázala zastavit čas. Stále má svůj typický kouzelný úsměv a je štíhlá jako laň. V prosinci jí bude 42 let. Budeme se těšit, jaký další počin v budoucnu natočí.

Podívejte se do naší galerie, jak se představitelka Joey od dob natáčení změnila!

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy