Jakub je psychopat, který se Karle pokouší rozmluvit její vlastní děti

Jakub je psychopat, který se Karle pokouší rozmluvit její vlastní děti
Těm divákům, kterým Jakub Štěpánek připadal od počátku slizký, se jejich úvahy potvrdily. Jakub je zkrátka trošku vyšinutý psychopat, který Karlu sice miluje, ale s jejími dětmi nepočítá. Dokonce si myslí, že má šanci jí je rozmluvit. To Karle otevřelo oči, může být ráda, že si tak zásadní otázku stihla s Jakubem vyjasnit dřív, než rozbila manželství s Márou. 

Na poslední chvíli z Jakuba vypadlo, že s dětmi od Karly nepočítá 

Karla se do Jakuba zbláznila natolik, že byla ochotná rozbít rodinu a spolu s dětmi se přestěhovat k Jakubovi. Naivně si malovala, jak s nimi bude Jakub lítat po zoologických zahradách, hradech a aquaparcích... Jenže to se přepočítala. Když Jakub Štěpánek říkal „my“, myslel tím jen sebe a Karlu. Jeho představy ohledně dětí se s Karlou snad více už rozcházet nemohly. On si totiž myslel, že Karla přicupitá k němu a s dětmi bude trávit jen občasné víkendy.

Už jen málo chybělo k tomu, aby Karla rozbila své manželství s Márou, Věrce způsobila infarkt a vysloužila si vyčítavé pohledy nejen od Bruna a Dominiky. Na poslední chvíli však mezi ní a Jakubem došlo k výměně názorů, což jí pomohlo otevřít oči. Ukázalo se totiž, že zatímco ona plánuje společný rodinný život s Jakubem, Jakub sobecky myslí jen na sebe a Vojtu ani Kustíka u sebe v bytě nechce.“

Karly prozření bylo bolavé, Zdroj: TV Nova

Teď už Karla ví, co je Jakub Štěpánek zač, a snad se ho i dokáže zbavit 

Jak mohla být tak slepá? Výčitky svědomí teď Karle rozhodně nepomohou. Naopak se musí vzchopit a fungovat pro rodinu. Třeba bude mít štěstí a její nevěra upadne v zapomnění. A třeba také ne a Jakub se jí bude chtít za odmítnutí pomstít. Možná obnoví vztahy s Věrkou, kde jí při společných schůzkách naservíruje příběh o nevěrné Karle. Anebo rovnou půjde za Márou, u kterého už navždy Karla ztratí důvěru. Její nevěra zašla až příliš daleko, nemluvě o lidech, kteří o ní už ví. Bruno, Dominika a Jirka... budou ochotni Karle naslouchat i po tom, co to na ni praskne? 

Zdroj článku:
  • Autorský text