Teorie velkého třesku skončila 12. sérií. Na kolik peněz si herci přišli a co s nimi bude dál
Foto: www.shutterstock.com

Teorie velkého třesku skončila 12. sérií. Na kolik peněz si herci přišli a co s nimi bude dál

Teorie velkého třesku patří mezi nejznámější a nejikoničtější seriály moderní doby. Po finální 12. sérii se ale herci po více než 10 letech vydají každý svou cestou. Jaké mají mezi sebou herci vztahy, kolik jim seriál vynesl a kam jejich životy směřují teď? To vše vám prozradíme!

Teorie velkého třesku skončila 12. sérií. Na kolik peněz si herci přišli a co s nimi bude dál Další fotografie v galerii >

Pro fanoušky seriálu může být neuvěřitelné představit si naši známou partu přátel jinak, než tak, že spolu každý týden večeří, znají se spoustu let a vědí o sobě všechno. Také že se herci znají opravdu dlouho, první série se začala natáčet v roce 2007 a po 279 epizodách se nakonec budou muset rozloučit. Po tak dlouhém společně stráveném čase by ale aspoň někteří z nich mohli zůstat v kontaktu.

Kdo zůstane přáteli a kdo se naopak vydá jiným směrem?

Je známé, že Jim Parsons (Sheldon) a Johnny Galecki (Leonard) si ve svých rolích opravdu sedli a mají dobrý vztah i ve skutečném životě. Doufáme tedy, že by jejich vztah mohl vydržet i po konci seriálu a budou se dále vídat. Také se Jim Parsons zmínil, že mu bude chybět Simon Helberg (Howard), se kterým se v zákulisí často bavili a také spolu tak prožili několik let. Johnny Galecki se velmi sblížil s Mayim Bialik (Amy), se kterou si již dříve zahrál v seriálu Kvítko (Blossom).

Čtěte také: Teorie velkého třesku: 12 nejzajímavějších faktů ze zákulisí

Bylo tu ale spoustu spekulací o vztahu Mayim Bialik a Kaley Cuoco (Penny), které se prý měly před kamerami hádat a ostatní je museli dokonce držet od sebe. Tento výrok ale Bialik vyvrátila a řekla, že si jsou všichni velmi blízcí a panuje mezi nimi vždy přátelská atmosféra.

Kolik si rolí v seriálu herci vydělali?

Herci Teorie velkého třesku patří mezi ty nejvíce placené. Ne vždy to tak ale bylo. Ze začátku se jejich výplata pohybovala pouze v pěticiferných číslech. V posledních sériích už pětice hlavních postav (Sheldon, Leonard, Raj, Howard a Penny) vydělávala milion dolarů za každou epizodu. V roce 2017 se ale rozhodli věnovat 100 000 dolarů z jejich platu představitelkám Amy a Bernardette, které předtím vydělávaly 200 000 dolarů, což bylo v porovnání s hlavními postavami o dost méně.

Co s nimi bude teď?

Samozřejmě, že budou všichni pokračovat dále v herectví a jejich práci. Parsons se podílí na tvorbě prequelu k Teorii velkého třesku: Malý Sheldon, která má zatím skvělé recenze. Navíc společně s Bialik připravují nový seriál Carla, kde hlavní roli bude mít právě Bialik. Galecki má také skvělé novinky. Ve stejný měsíc, kdy skončila poslední série, herec oznámil, že s přítelkyní Alainou Meyer očekávají jejich první dítě.

Všichni ale díky zkušenosti z Teorie velkého třesku mají jistě spoustu nabídek a můžeme doufat, že je zase brzy někde uvidíme.

DOPORUČUJEME

Novinky