Dnes v Ulici: Lumír vyžene matku z domu a Bára chce prásknout do bot

Dnes v Ulici: Lumír vyžene matku z domu a Bára chce prásknout do bot
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Lumír to s narážkami na Vildu přežene tak, že vyžene svou matku z domu. To, že je pryč definitivně, pozná Kateřinu na první dobrou. Do bot chce prásknout také Bára Brunovi. Ten nechápe, jak mu to může udělat.

Iva s Vítkem i přes tíživou situaci vtipkují

Má to ale Iva štěstí, že má za manžele prima chlapa Vítka. Ten je shodou náhod bývalým bankéřem. Proto je pro něj půjčení peněz hračkou. Otázkou je, jak to vymyslet, aby se jim z dalšího dluhu nezhroutil rozpočet. Ale protože Vítek miluje tabulky, může i nad touto otázkou se svou manželkou vtipkovat. Nabízí jí kávu a pak jí nastiňuje finanční situaci. Bohužel budou muset letos oželet moře. Ale vždyť v Česku je taky krásně, a to třeba rovnou u babičky.

Bára nad Dánskem opravdu přemýšlí

Bruno je v rozpacích. Ne, on je opravdu naštvaný. Bára totiž nad nabídkou práce v Dánsku opravdu přemýšlí. Mu se v myšlenkách vrací jeho bývalka Jana. Ta také byla pořád v tahu. Že by mu Bára opravdu jen tak zmizela? I přesto, že pro ně dva sehnal garsonku? Nechá ho, aby ji platil sám? Aby v garsonce byl sám? Klidně nechá školu? Respektive školu teď bude o prázdninách dohánět. S ním tedy bude minimálně. Takhle si partnerský vztah nepředstavoval. Vždyť ho Bára staví před hotovou věc. To vůbec nemá strach z toho, jestli to jejich vztah ustojí?

Iva Báru varuje, ať svým rozhodnutím neohrozí svůj vztah s Brunem

Z Bářiných myšlenkových pochodů není nadšená ani její máma. Té je jasné, že má Bára výčitky svědomí a chce se podílet na zaplacení vzniklého dluhu. Znovu jí rázně opakuje, že tahle oběť není potřeba. Jenže Bára jakoby nechtěla mámu ani slyšet. Jakoby byla rozhodnutá. Tolik peněz by brigádami tady nikdy nevydělala. Iva se na to netváří. Myslí si, že by tímto mohla vztah s Brunem ohrozit. Stojí jí to vůbec za to?

Vilma bere roha

Vilma má dost kázání od svého vlastního syna. Když nemůže Burda na Vendulinu oslavu narozenin, nepůjde na ni ani ona. Respektive už se doma nebude ani zdržovat. Balí si věci a nad ránem nepozorovaně mizí. Při svém útěku je tak elegantní, že si jí nikdo nevšimne. Lumír, který se  za ní příjde později podívat, ani nepozná, že je definitivně v tahu. Odhalí to až Kateřina, která si všimne zdánlivých maličkostí. Ve skříni Vilmy chybí oblečení, konvice je vypnutá ze zásuvky. To Lumír opravdu nepoznal?

Lumír se Vilmu pokouší dostat zpátky domů

A protože to Lumírovi dochází, riskuje vlastní nohavici, aby dostal svou mámu zpátky domů. Jezevčík Karlík se nezdá, ale je to pořádný trhač. Ani tato eskapáda však Vilmu nepřesvědčí, aby se za věčně nespokojeným a zakaboněným synem vracela. Ten je z toho nešťastný a máti mu začíná chybět. Je to mamánek každým coulem a má vlastně velké štěstí, že to s ním Kateřina vydrží.

Zdroj článku:
  • Autorský text