Výběr top levných bezdrátových sluchátek za bezkonkurenční ceny Black Friday

Výběr top levných bezdrátových sluchátek za bezkonkurenční ceny Black Friday

Každoroční listopadový nákupní svátek Black Friday je tu! Pokud chcete na nákupech nějakou tu korunu ušetřit, což se letos opravdu hodí, máte ideální příležitost nakoupit produkty u Mobil Pohotovosti za super ceny.

Sháníte-li kvalitní sluchátka za fajn cenu, je potřeba věnovat výběru pozornost. My jsme selekci udělali za vás a vybrali jsme kvalitní bezdrátová sluchátka, abyste si mohli vaši oblíbenou hudbu naplno vychutnat.

Sluchátka JBL již od 1 299 Kč

Pořádnou slevu dostaly produkty od JBL - špičkové značky využívané v profesionálních nahrávacích studiích, v kinosálech USA a v hudebních halách po celé Evropě. 

Tak třeba pohodlná a výkonná sluchátka JBL Tune 760NC s aktivním potlačením okolního hluku, parádními basy a výdrží až 35 hodin jsou nyní za 1 799 Kč (dříve 3 490 Kč).

Pokud hledáte spíše malá sluchátka přímo do uší, máme pro vás JBL Wave 300TWS s vysokou citlivostí 105 dB, díky které vynikne každý tón naplno. Nyní jsou díky akci Black Friday k dispozici za 1 299 Kč (dříve 1 990 Kč). Pro tvrdý trénink v náročných podmínkách využijete skvělá ergonomická sluchátka JBL Endurance Peak II, která se nejen přizpůsobí tvaru vašeho ucha, ale jsou i voděodolná se stupněm krytí IPX7. Seženete je za akčních 1 999 Kč (původně 2 490 Kč).

Black Friday, Zdroj: MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o.

Sluchátka Niceboy již od 599 Kč

Opravdu lidové ceny nabídla akce Black Friday na sluchátka české značky Niceboy známá svými designovými kousky s výtečným poměrem cena/výkon. Například pecky Niceboy Hive Beans, se kterými můžete jedním dotykem telefonovat, ovládat hudbu i hlasitost, jsou nyní k dispozici za akčních 777 Kč (původně 990 Kč).

Další zajímavou nabídkou jsou sluchátka Niceboy Hive Drops 3 za skvělých 599 Kč (původně 790 Kč), se kterými můžete na jedno nabití poslouchat až 18 hodin. Vymazlený zvuk s MaxxBass nabídnou i Niceboy Hive Podsie 2021 za akčních 699 Kč (dříve 990 Kč).

TOP výběr akčních sluchátek

Kompletní seznam slev najdete přímo zde.


Novinky