Rozhovor s Aničkou Slováčkovou - zeptejte se hvězdy Ordinace v růžové zahradě

Rozhovor s Aničkou Slováčkovou - zeptejte se hvězdy Ordinace v růžové zahradě

Anička Slováčková je ženou mnoha talentů, daří se jí jak v muzice, tak i v herectví. Rádi byste se o jejím životě a pohledu na svět dozvěděli něco více? Nyní můžete, na Facebooku je totiž s ní přichystán exkluzivní offline rozhovor! 

I přes svůj nízký věk (26) toho Anička Julie Slováčková stihla ve svém životě již mnoho prožít - od působení v předních českých divadlech, přes účinkování v několika veleúspěšných hudebních klipech, až po závažné onemocnění. A právě její zajímavá osobnost a spletitý životní příběh přímo vybízejí k položení nějaké osobnější otázky. Jak na to? Všechny své otázky můžete směřovat na facebookovou stránku fanclubu Ordinace v růžové zahradě 2 (zde), kde je máte možnost položit ve formě komentáře či zprávy. 

Zdroj: Facebook
 
Zdroj: Facebook

Konkrétně se můžete zeptat kupříkladu na to, co jí momentálně v životě nejvíce naplňuje, potažmo co má v plánu do budoucna. Dotaz můžete dále směřovat i na její rodiče Felixe Slováčka a Dagmar Patrasovou, kteří v posledních měsících plnili titulní stránky bulvárních novin. Anička se do povědomí široké veřejnosti dostala též tím, že otevřeně mluví o své nemoci - nádoru prsu. Pokud vás či vaše blízké podobné onemocnění trápí, tak Anička vám ráda poradí, jak se s ním co nejlépe vypořádat. 

 

Zdroj:

  • autorský text

Novinky