Zítra v Ulici: V úterý vyděsí Kateřinu někdo za dveřmi a Eddie zažije hororové rande
Reakce k článku
Podělte se o svou reakciÚdajný novinář vyděsí Kateřinu k smrti
Jirka Hložánek (Ondřej Havel) má bez Martiny (Natálie Holíková) úplně prázdnou ledničku a pořádný hlad, ale naštěstí mu Kateřina (Martina Randová) přinese večeři. Ne že by měl starosta kdovíjaké myšlenky na jídlo, v bulvárním plátku právě vyšel dost nechutný článek o „pračce na peníze“, v němž se tvrdí, že hospodou protékají miliony a že právě Martina je zapletená do velkých mafiánských kšeftů. Nelíbí se to ani Mileně (Alena Štréblová), která ji hájí, ani Radkovi Mastnému (Pavel Novotný), jenž tuší, že nejnovější článek využije Soňa (Lucie Vondráčková) pro svůj další boj proti starostovi.
V úterý se však přihodí ještě něco mnohem děsivějšího. Kateřina se nabídne, že Jirkovi udělá větší nákup, a v jednu chvíli bude u něj doma úplně sama. Právě tehdy někdo zazvoní u dveří a ona se půjde nejistě podívat kukátkem. Spatří neznámého muže, který se dožaduje Martiny. „Slečno Dubovská? Já vím, že jste doma, právě jsem vás viděl. Chci vám jenom dát prostor k vyjádření, jsem z Plesku.“
Zdá se to relativně nevinné, ale Kateřina se přesto vyděsí. Požaduje průkaz a ten „novinář“ nemá u sebe, což je náramně podezřelé. Proto ho do bytu samozřejmě nepustí a přes dveře na něj začne ječet.
Jděte pryč, nebo zavolám policii!
Adrianino velké vánoční dilema
Klárka si od Ježíška i Santa Clause přeje k Vánocům, aby s nimi byl tatínek. Ten je však zastrčený někde v Brazílii a o dceru se ani v nejmenším nezajímá. Posílá na ni Adrianě (Sandra Nováková) akorát alimenty, nutno dodat, že poměrně pravidelně. Víc po něm ale zřejmě nikdo nemůže chtít.
„Svoje peníze dostáváš každý měsíc, toť vše,“ napíše Adrianě, když se mu pokusí dovolat. Vypadá to tedy, že slečna Pešková bude muset připravit svou holčičku o kouzelné iluze o Ježíškovi i o tatínkovi, a to zrovna v předvánočním čase.
Eddieho rande s bezzubou
Eddie (Jiří Panzner) má v úterý rande se slečnou ze seznamky. Na fotkách se jeví krásná a docela příjemně se s ní i psalo, snad by tedy osobní schůzka měla být v pohodě. Svěří se Magdě (Veronika Čermák Macková), která mu samozřejmě přeje štěstí a žádá, aby ji později o všem informoval. Její Petr (Jan Dolanský) totiž nebude doma, takže vlastně zajímavější program nemá. Když ale Eddie posléze dorazí přímo k ní, nebude se tvářit zrovna vítězoslavně. Rande bude katastrofální.
Neměla zuby. Na fotce vypadala hezky, protože měla zavřenou pusu, že jo. A pak chtěla jít někam na jídlo.
Magda se směje málem tak, že se popadá za břicho, i když ji pochopitelně zamrzí, že Eddie neměl ani tentokrát šťastnou ruku. Ovšem – kdo by zrovinka tohle čekal, pravda? Bezzubá ctitelka.
Reakce k článku
Podělte se o svou reakci