Princ Harry, manželka Meghan a Netflix – jak bude tato trojice fungovat a čím diváky překvapí
Foto: www.shutterstock.com

Princ Harry, manželka Meghan a Netflix – jak bude tato trojice fungovat a čím diváky překvapí

Princ Harry, manželka Meghan a Netflix – jak bude tato trojice fungovat a čím diváky překvapí Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Několikaletá smlouva se streamovací službou Netflix. Královské povinnosti je tolik nenadchly, proto hledají jiné aktivity. Princ Harry s manželkou Meghan budou natáčet dokumentární filmy a seriály, celovečerní filmy, ale také pořady pro děti.


Dvojice se chce soustředit na příběhy a témata, která se jich osobně dotýkají. Proto budou natáčet pořady pro děti, jelikož se jim skoro před rokem a půl narodil syn Archie. Meghan však potvrdila, že se ke své původní profesi neplánuje vrátit.

„Soustředíme se na vytváření obsahu, který informuje, ale i dává naději.“ Heslo, kterým se tento pár řídí. „Tvorba inspirujících rodinných pořadů je důležitá i pro nás coby nové rodiče.“ Budou se snažit inspirovat a motivovat ostatní rodiče, i když je to pro ně samotné nová role. S tvorbou podobných pořadů nemá ani jeden z nich předchozí zkušenost, bude to tedy pro všechny novinka.

V jednání byly také společnosti Disney, Apple a NBCUniversal, ale Netflix vyhrál. „Jsme neuvěřitelně hrdí, že si vybrali Netflix za svůj kreativní domov,“ uvedl šéf – Ted Sarandos.

Poprvé veřejnost překvapili v lednu, kdy bývalá herečka a druhý syn následníka britského trůnu společně oznámili, že se zříkají všech svých oficiálních povinností a práv. Budou usilovat o finanční nezávislost. Podle deníku The New York Times není jasné, jaký honorář bude dvojice pobírat. Bulvární tisk v Británii celou aféru překřtil na „Megxit“.

Služba Netflix má více než 193 milionů předplatitelů ve 190 zemích. Není to poprvé, co si Netflix vybral veřejně známé osobnosti. V roce 2018 navázali spolupráci s americkým exprezidentem Barackem Obamou a jeho manželkou Michelle. Obamovi letos produkovali film Crip Camp, který se řadí mezi kandidáty na Oscara 2021.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy