Od návštěvy kina Čechy neodradila ani koronavirová krize. Bijáky, které se umístily minulý týden na nejvyšších příčkách
Foto: www.shutterstock.com

Od návštěvy kina Čechy neodradila ani koronavirová krize. Bijáky, které se umístily minulý týden na nejvyšších příčkách

Kvůli koronavirové krizi a zákazu vysílání se kina zatím ještě nezařadila zpátky mezi nejnavštěvovanější instituce. Asi potřebují více času. Proto filmy, které vznikají, musí patřit mezi bomby, aby diváky nalákaly. Jaké filmy patří k těm nejlepším?

Od návštěvy kina Čechy neodradila ani koronavirová krize. Bijáky, které se umístily minulý týden na nejvyšších příčkách Další fotografie v galerii >

Bramborové místo obsadil Scoob!

Animované dobrodružství plné různých záhad. Rodinný film, který vám ukáže začátky nejlepších kamarádů Scoobyho a Shaggyho.

Z nejvyšší příčky sestup na 3. místo

Terezu Rambu, Kryštofa Hádka, Lukáše Langmajera a mnoho dalších skvělých herců můžeme vidět v komedii 3Bobule. Hlavní hrdinové se stanou rodiči dvojčat, ale bohužel se vlivem práce a všech starostí odcizí a nežijí spolu. Krachující vinařství? Krádeže? Jak vyřeší společné problémy?

Z 3. místa na 2. příčku

Životopisný film, který se snaží zachytit důležité momenty jedné z nejvýraznějších osob naší historie. Poslední československý prezident a první český – Václav Havel. Právě o tomto muži v roce 2020 vznikl celovečerní film Havel, ve kterém si díky skvělým záběrům můžete představit jeho dlouhou cestu osobním životem, milostné vztahy, pronásledování, věznění. Příběh se odehrává v letech 1968 až 1989, představuje nám, jakou cestou si Václav Havel musel projít a čeho v životě dosáhl.

Top film – 1. místo

13 236 návštěvníků! Takovým číslem se pyšní animovaný film Trollové: Světové turné. Trocha dobrodružství, trocha vtipu, skvělý rodinný film s prvky fantasy. O čem je děj filmu? Trollí holka Poppy, která byla v prvním díle jen princeznou, povýšila a stala se z ní královna. Zastává názor, že s tancem a zpěvem je na světě lépe. Tohle motto funguje do té doby, než zjistí, že vedle popových Trollů na planetě žijí i další hudební kmeny – Techno Trollové, Country Trollové nebo Rockoví Trollové. Jak tahle hudební soutěž dopadne?

DOPORUČUJEME

Novinky