Alkohol, drogy či deprese aneb celebrity, které sláva dostala na dno

Alkohol, drogy či deprese aneb celebrity, které sláva dostala na dno
Alkohol, drogy či deprese aneb celebrity, které sláva dostala na dno Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com
Rychlý vzestup ve světě slavných, může být pro spoustu lidí opravdu stresující. Celebrity v takové situaci často sáhnou po drogách nebo alkoholu. Kdo z nich alkoholu propadl a koho to stálo i život?

Zpěváci, herci, sportovci, politici, ale především lidé na vrcholu své kariéry si často mohou vyvinout závislost na alkoholu. V takových případech už záleží jen na tom, jak ochotní jsou bojovat a zachránit sami sebe. Kdo z celebrit mezi ně patří?

Daniel Radcliffe

Představitel slavného Harryho Pottera se rolí okamžitě proslavil a svůj stres a úzkosti často utápěl v alkoholu. Přestože měl svou práci rád, potřeboval uniknout od náhlé pozornosti. Za pomoc vděčí svým blízkým, kteří mu pomohli krizi překonat a dostat se dál. Se slávou se srovnal a nyní s alkoholem problémy nemá, doufejme, že mu to tedy vydrží.

Johnny Depp

Herec po rozvodu s herečkou Amber Heard prožíval špatné životní období a propadl se do depresí. Jeho den poté začínal vodkou a se svým životem Depp nebyl zrovna spokojený, až se nakonec dostal do dluhů. Po několika těžkých letech se z toho ale dokázal dostat a nyní se snaží věnovat hlavně psaní a jeho hudební kapele Hollywood Vampires.

Amy Winehouse

Oblíbená anglická zpěvačka ve své době všechny šokovala svým talentem i vzhledem. Proslavila se například hity "Back to Black" nebo "Rehab". Se svou slávou se ale také nemohla srovnat a své problémy řešila drogami a alkoholem až moc často. Později také vystupovala opilá a tím se její kariéra schylovala ke konci. Bylo potvrzeno, že její smrt v roce 2011 byla způsobena otravou alkoholem. Zemřela tak již ve svých 27 letech.

Lindsay Lohan

Americká herečka a zpěvačka, známá především filmy jako Past na rodiče nebo Mezi námi děvčaty, byla stále obsazována do dalších a dalších filmů a rychle stoupala na vrchol. Kvůli tomu také podlehla drogám a alkoholu a často vymetala večírky, které většinou nekončily dobře. Třikrát se dostala do vězení, dvakrát za řízení v opilosti a jednou za užití kokainu. Své chování nazvala za nezodpovědné a přiznala, že udělala několik hloupých chyb. Z těch se již poučila a nyní se snaží o návrat k normálu.

Brad Pitt

V roce 2016 se Angelina Jolie s Bradem Pittem rozvedla právě kvůli jeho problému s alkoholem. Přiznal, že problémy řešil pitím, ale po rozvodu a incidentu, kdy měl údajně praštit syna, si uvědomil, že je to opravdu velký problém a je na čase to změnit. Začal navštěvovat terapeuta a podařilo se mu to. S Angelinou Jolie rozvod vyřešili v soukromí a Brad Pitt má povoleno navštěvovat jejich šest dětí, které má v péči Angelina Jolie.

Slavní se tedy takovým problémům v životě také nevyhnou. Sláva a peníze vám štěstí rozhodně nepřinesou, to si už musí každý najít sám.