Indiana Jones 5 se čím dál tím více rýsuje: Známe jméno nového hlavního padoucha
Foto: Denis Makarenko / Shutterstock

Indiana Jones 5 se čím dál tím více rýsuje: Známe jméno nového hlavního padoucha

Realizace filmu „Indiana Jones 5“ stále pokračuje a poslední dobou se dozvíme hodně nových jmen, které se objeví po boku Harrisona Forda. Poté, co byla potvrzena Phoebe Waller-Bridgeová pro hlavní ženskou roli, se teď zveřejnilo i jméno nového padoucha.

Pátý díl akčního archeologa

Po obrovském úspěchu filmu „Indiana Jones a Království křišťálové lebky“ byly velmi rychle vypracovány plány na páté filmové dobrodružství kultovního archeologa s bičem. Mezitím však uplynulo 13 let a nejnovější pokračování stále na sebe nechá čekat. Teď sice víme, že se „Indiana Jones 5“ doopravdy připravuje, dříve se ale často objevily potíže při hledání vhodného příběhu.

Zdroj: Autor: Featureflash Photo Agency / Shutterstock

Ale protože režisér James Mangold vystřídal na režisérském křesle filmového veterána a otce Indiana Jonese Stevena Spielberga, zdá se, že se projekt rychle posunul dál. Poté, co byla Phoebe Waller-Bridgeová (hvězda seriálu „Potvora“) oznámena jako hlavní herečka, se nyní zveřejnilo další prominentní jméno: Mads Mikkelsen.

Přestože Mikkelsen hrál v průběhu své kariéry nejrůznější role, je v Hollywoodu známý především svými temnými výstupy.

Znovu padouchem filmu?

Sice stále není jasné, jakou roli bude hrát Mads Mikkelsen v „Indiana Jones 5“, je ale velmi pravděpodobné, že by se mohl stát novým protivníkem Indiany. Přestože Mikkelsen hrál v průběhu své kariéry nejrůznější role, je v Hollywoodu známý především svými temnými výstupy.

Ať už jako Le Chiffre v bondovce „Casino Royale“, jako ikonický kanibal Dr. Hannibal Lecter v seriálu "Hannibal", jako hlavní nepřítel Doctora Strange anebo jako temný kouzelník Gellert Grindelwald ve filmu „Fantastická zvířata 3“ – Mads je darebákem.

Podle aktuálních informacích se má „Indiana Jones 5“ dostat do kina 28. června 2022.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy