Z malé kudrnaté Hermiony je dnes sexy intelektuálka propagující single život. Co plánuje Emma Watson do budoucna
Foto: www.shutterstock.com

Z malé kudrnaté Hermiony je dnes sexy intelektuálka propagující single život. Co plánuje Emma Watson do budoucna

Z malé kudrnaté Hermiony je dnes sexy intelektuálka propagující single život. Co plánuje Emma Watson do budoucna Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com

Určitě si Emmu Watson pamatujete už z role Hermiony, kterou si zahrála již ve svých jedenácti letech. Od té doby si slušně vybudovala kariéru herečky a teď už skáče z role do role. Co plánuje dál?


Hvězda v Harry Potterovi

Na natáčení filmu byla Emma Watson vybrána už v devíti letech. V té době ani neměla tušení, jak moc ji role změní život. Emma pochází z právnické rodiny a s herectvím tedy neměla před filmem vůbec žádné zkušenosti. Vybrali ji téměř náhodou. Mezi ostatními herci se tak cítila trochu nesvá a i po dotočení všech dílů, si stále nebyla jistá, jestli je pro ni herectví ta pravá kariéra. Už v 18 letech, jí však tato série vynesla přes 10 milionů dolarů a stala se tak nejlépe placenou Hollywodskou herečkou pod 21 let.

Nicméně, i přes její pochybnosti, rozhodně neskončila jen jako dětská hvězda. Letos jí je 30 let a již má za sebou několik skvělých rolí a vypadá to, že herectví se opravdu stalo její vysněnou prací a ještě ji ve filmech uvidíme i v budoucnu.

Další role a plány do budoucna

Od dotočení Harry Potter série se pro Emmu všechno změnilo. Dostala spoustu dalších nabídek na role, jako první si zahrála ve filmu Týden s Marilyn (2011) s hvězdou Michelle Williams v hlavní roli. Poté následovaly role ve filmech jako Charlieho malá tajemství (2012) na motivy knihy Stephena Chboskyho, Apokalypsa v Hollywoodu (2013) nebo Noe (2014). Také dabovala princeznu v pohádce Příběh o Zoufálkovi (2008). Mezi její nejobdivovanější a zároveň nejnovější filmy patří Kráska a zvíře (2017) a Malé ženy (2019), v obou si zahrála hlavní roli.

Mimo to se ale Emma také zajímá o důležitá témata jako je ochrana životního prostředí, ženská práva nebo práva LGBT. Své názory sdílí na sociálních sítích a snaží se tak důležitá témata, o kterých se někdy moc často nemluví, dostat mezi lidi.

Vztahy

Vztahy všechny samozřejmě zajímají nejvíce. Emma se ale snaží své soukromí držet, co nejvíce v tajnosti, a tak se ani o jejích milostných vztazích moc nedovíme. Někteří její partneři ale byli přece jen odhaleni. Jako poslední to byl podnikatel Leo Alexander Robinton, se kterým ji načapali v říjnu 2019, jejich vztah ale nejspíš moc dlouhého trvání neměl, protože jen o měsíc později Emma v rohovoru pro časopis Vogue prozradila, že partnera nemá.

Vysvětlovala ale, že si s tím, že ještě není vdaná a nezaložila rodinu, hlavu neláme. Muže ke štěstí totiž nepotřebuje. Je tedy nezadaná a je tak šťastná. Tvrdí ale, že není single, je si sama sobě partnerkou. Tímto tvrzením všechny šokovala a o jejím vztahu sama se sebou, psali časopisy všude na světě. Je to ale přece krásné. Hlavní je, že je šťastná.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy