Drbárna ze ZOO: V květnu už je Filipovi jasné, že Petr zůstane ve městě. Děti opět odložil u Viky

Drbárna ze ZOO: V květnu už je Filipovi jasné, že Petr zůstane ve městě. Děti opět odložil u Viky
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
V ZOO musí opět řešit nadbytek žirafích samců. Naposledy, když k této situaci došlo, musel být mladý samec utracen. Nikdo ho nechtěl. Jak asi dopadne situace teď? Není to však jediný problém, který musí Albert vyřešit. Hodně lidí je nemocných. I Adama stihne podivná nemoc a upadne do bezvědomí.

Viky si pomalu musí zvyknout na Petrovu přítomnost ve městě. Ester však není schopná se starat o Bena a Sofii. Evidentně si Petr při výběru poslední partnerky nedělal dotazník, takže podmínka pro partnerku, aby měla ráda jeho dvě nejstarší děti, se někam vypařila. Ben a Sofie tak už tradičně skončí v péči Viki a Filipa a s Benem začínají být vážné problémy ve škole.

Dominika a Charlie
Dominika a Charlie | Zdroj: FTV Prima

Bude Tamara další ženou na Albertově seznamu svedených zaměstnankyň?

Vztah mezi Albertem a Kristýnou je na bodu mrazu, Kristýna se hodně baví se Suchým. Něco je mezi Albertem a Tamarou. Už si toho všimla i Anežka. Jenže Tamara asi nechce být převoznicí a dobře vidí, jak se Albert dívá na Kristýnu.

Ilonka není z nové nájemnice nadšená

Mnohem větší jiskření se objevuje ve vztahu mezi Charliem a Dominikou. Ilonka z toho není nadšená, ale Charlie na její rady moc nedá. Začátek vztahu je však trochu podivný a ani jeden z páru nemá odvahu si s druhým otevřeně promluvit. Dominika se svěřuje Markétě a Charlie Břéťovi.

Porod

Dvojčata mají ve vztahu trochu napětí. Izy je nervózní před porodem a neustále si na něco stěžuje. Tereza už je z ní na nervy.

Izy zůstává doma s Roklem, ten ale musí na pracovní jednání. Vojta jede do školy. V jednu chvíli se Rokl začne bát o Izy, ta ho ale uklidňuje, že je v pořádku a do porodnice se nechystá. Jenže poslední slovo má nakonec její dítě, které už chce na svět za každou cenu. A tak budou mít všichni důvod slavit.

Filip se nestačí divit

Nervy tečou i Filipovi, když Petr s Viky řeší výchovu Bena a Sofie. Vůbec se mu nelíbí, kam vztah Viky a Petra směřuje.

Další postava, která zmizí?

Alice hlásí, že bude potřebovat uvolnit byt, který dočasně nabídla Jůlii. Sid chce začít hledat pro Jůlii řešení, ale překvapivě zjišťuje, že její nová kamarádka se chystá zvednout kotvu a přesunout se jinam.

Novinka, která přijde od Elišky z Afriky, všechny zaskočí.

Kamil je stále nepolapitelný

Liga spravedlivých se snaží přijít na nějakou léčku, která by Kamila dostala do vězení. Lišková vydatně pomáhá. Na scéně se objeví Dominičina kamarádka Alex, která pro Dominiku okamžitě představuje hrozbu. Dojde mezi nimi ke střetu. A Charlie to, co Dominika udělala, náležitě ocení.

Zdroje článku:
  • Press kit FTV Prima,
  • Autorský text