Lifestylový web FajnTip
Foto: www.shutterstock.com

Lifestylový web FajnTip

Společnost Single Queen s.r.o. oznámila k datu 18. 4. 2020 spuštění nových webových stránek www.FajnTip.cz. Firma již několik měsíců provozuje internetové stránky www.Kinotip2.cz přinášející denně zpravodajství ze světa filmů, seriálů a televizní zábavy.

Tentokrát se Single Queen s.r.o. rozhodla rozšířit portfolio o lifestylový internetový magazín, který čtenáři přináší rozmanitý obsah. Návštěvníky stránek tak čeká nepřeberné množství článků, informací, tipů či rad rozdělených do více než dvaceti rubrik.

Především ženy si zde přijdou na své. Web přináší zajímavý obsah z oblasti krásy a módy, bydlení, cvičení, vaření, zdraví, cestování či kultury a historie. Stránky www.FajnTip.cz neopomíjí ani aktuální zprávy ze světa celebrit, youtuberů a influencerů. Zde se snaží redakce vybírat z osobností veřejnosti dobře známých, ale také upozorňovat na méně známé, nýbrž inspirativní influencery. Jeden z tematických okruhů se pak zaměřuje na každodenní témata, konkrétně láska a vztahy, rodina, psychologie či příběhy čtenářů. Návštěvníci stránek zde ale naleznou také horoskopy a zvěrokruhy, zajímavé články o snech nebo záhadách.

Redakce stránek www.FajnTip.cz myslí i na muže a mezi výše jmenovaná témata postupně zařadí také rubriky obsahující články ze světa motorismu, businessu, technologií, sportu a kutilství. V budoucnu společnost plánuje přinášet také aktuální kriminální zprávy. Zpravodajský okruh pak doplňují informace o vývoji koronavirové pandemie v České republice. Tyto články se snaží čtenáře informovat o změnách týkajících se celoplošných nařízení, zároveň zde ale návštěvníci naleznou informace o nákaze, rady, jak se chránit před infekcí nebo kde se můžou testovat.

Autor: Redakce KinoTip

DOPORUČUJEME

Novinky