Survivor Česko & Slovensko je tady a servíruje se první exotická ochutnávka

Survivor Česko & Slovensko je tady a servíruje se první exotická ochutnávka
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Dnes večer na Voyo odstartuje první díl, ve kterém proti sobě stanou dva kmeny: Titáni a Lovci. Více než 70 dní se budou snažit jeden druhého přelstít a přehrát. Už v prvním díle dojde ke kolapsu jednoho ze soutěžících.

Kdo ale přežije až do konce, odnese si titul a finanční odměnu ve výši 2,5 milionu korun. Premiérové díly budou na Voyo vždy v úterý a ve středu večer. O týden později vždy i na TV Nova.

V minulé řadě se stále opakovalo, že Survivor není o emocích. Tato řada nám ukáže, že i emoce do hry patří a diváci se mohou rozhodně těšit na nečekané až šokující tahy soutěžících. Už první díl naznačí, že hrát se letos bude. Uvidíme i kdo je dobrý lhář a nebojí se přelstít. V prvním souboji prověříme, jak dobře je kdo připravený na přežití a jeden z kmenů se ocitne bez ohně. Uvidíme, jak dlouho bez něj budou muset vydržet. Bohužel ne všichni se dočkají na ostrově druhého rána, 

prozrazuje producentka Adéla Brož a moderátor Ondřej Novotný ji doplňuje: 

Oba kmeny jsou velice zajímavé. Jsem zvědavý, jak budou bojovat. Myslím si, že v obou kmenech jsou zajímavé a silné charaktery. Ale přiznám se, že v obou kmenech vidím lidi, kteří od sebe možná mají větší očekávání, než budou schopni naplnit.

Kmen Titánů tvoří známé tváře, lídři a idolové, kteří jsou zvyklí na úspěch. Vyzve je kmen Lovců, kteří jsou hladoví po vítězství a chtějí soupeře pokořit. Bojovat ale nebudou pouze proti sobě, ale i s drsnou přírodou. Denní teploty se pohybují okolo 30 až 35°C. Letošní noční teploty ale klesají běžně na 14°C. Také hodně fouká a vlny v moři jsou větší než obvykle. Soutěžící mají v divoké přírodě k dispozici pouze dřevo, prkna, palmové listí, termosku, deku, lžíci a vidličku. Vše ostatní si musí vyhrát v soubojích. Na ostrově každý má dvanáct kusů oblečení, a to včetně spodního prádla, ponožek a plavek.

Vysílání reality show Survivor Česko & Slovensko doprovodí i spousta bonusového obsahu na webu Nova.cz, kde diváci vedle neodvysílaných záběrů i rubrika Obrovská chyba Ondřeje Novotného, v níž moderátor přidá vlastní komentář ke klíčovým momentům show. Samostatným doprovodným pořadem pak bude ŠVANCIBAR, jehož tváří bude loňský účastník, fotbalista Petr Švancara. Ve studiu přivítá vyřazené hráče i speciální hosty z řad fanoušků Survivoru, s nimiž na show nahlédne pohledem člověka, který si boj o přežití zažil na vlastní kůži. Fanoušci drsné show najdou veškeré informace na jednom místě v aplikaci Survivor CS. Jsou zde profily soutěžících, bonusový obsah, statistiky a hlasování.

Další zajímavosti už dnes po odvysílání první epizody.

Zdroje článku:
  • Press kit TV Nova,
  • Autorský text