Lásky Petra Hanáka v Ordinaci v růžové zahradě

Lásky Petra Hanáka v Ordinaci v růžové zahradě
Pamatujte, že každý komentář bývá zprávou o komentujícím.
Děkujeme za vaše komentáře.
Petr Hanák je velmi čestný a férový muž. V životě ale neměl vždy štěstí a mnohdy si procházel opravdovým peklem. Jaká životní cesta ho přivedla k současné partnerce Zitě? 

Petr Hanák je bezesporu jednou z nejoblíbenějších postav Ordinace v růžové zahradě. V seriálu ho potkáváme opravdu mnoho let a za tu dobu jeho postava potkala několik žen, které ovlivnily jeho děj v seriálu. Pojďme se na některé z nich podívat.  

Pavla Barnová  

Pavla byla v podstatě první ženou Petra Hanáka v Ordinaci. A právě kvůli Pavle v Ordinaci zůstal. K žádnému většímu vztahu ale nedošlo.  

Lea Vágnerová  

Lea byla opravdová mrcha a Petrovi to naštěstí velmi rychle došlo. Tento vztah tedy trvalo velmi krátkou dobu a všichni diváci byli doopravdy šťastní, když se jejich vztah rozpadl.  

Gábina Šímová  

Gábina byla jednou z nejdůležitějších žen v Petrově životě. Dala mu jeho prvního syna Filípka, a to Petr opravdu nečekal. Gábina byla ze začátku závislá na drogách a Petrovi se podařilo ji ze závislosti dostat. Po nehodě, která se stala Gábině a Filípkovi v kočárku, se Gábina ocitla v psychiatrické léčebně. Během této doby se Petr seznámil s Andreou, do které se zamiloval. Po návratu Gábiny z léčebny se ale ke Gábině opět vrátil. Ta velmi rychle zjistila, že Petr miluje Andreu a s Petrem se na dobrou rozešla.  

Sandra Nováková v roli Gábiny Šímové, Zdroj: Pavel Gwužď/ Nextfoto

Andrea Blechová  

Andreu jsme již zmiňovali v souvislosti s Gábinou Šímovou. Cesta Petra a Andrei byla velmi trnitá a klikatá a nic nešlo jako po másle. Nakonec si k sobě ale cestu přece jen našli a šlo o lásku jako trám. Bohužel tato láska skončila velmi tragicky a Andrea kvůli své dlouhodobé nemoci zemřela. Pro Petra to byla opravdu velká rána a nedokázal se s tím smířit.  

Zita Drábová  

Zita je prozatím poslední partnerkou Petra Hanáka. Poznali se spolu na záchrance, kam Zita nastoupila jako šéfová záchranky. S Petrem tvoří krásný a harmonický pár, a dokonce se jim narodila malá holčička. Petr září štěstím a nám nezbývá než doufat, že tato láska bude mít opravdu šťastný konec a bude Petrova poslední.

Zdroj článku:
  • Autorský text